Listopad 2010

When I wake up from a really good dream, I try to imagine the ending.

26. listopadu 2010 v 19:03 | Kelly |  Diary
Vážně. Mám ráda hezké sny, a proto mě hrozně štve, když se vzbudím v té nejnapínavější části, tak se probudím. To fakt naštve.

Nuda. Zbytečnost. Nic. Tato tři slova vystihují tento týden. Opravdu byl zbytečný. Neskutečně mě vytáčí, když sedím v hodině a nemám co dělat. Ale kdybych si vzala svoji práci nebo vytáhla knížku, tak mě učitelka sjede. Fakt paráda. Včera jsem psali "vypečený" test z práva a nato, že jsem si to akorát přečetla, a ještě ani ne všechno, tak jsem měla jen jednu chybu, to jsem fakt netušila - druhy trestů - bylo jich vyjmenovaných a) - k) a doplňte l), no jo, já ve čtení došla jen k e) :D Dopadla jsem nejlíp ze třídy. V pondělí se s námi rozloučil náš tělocvikář, donesl nám zákusky. S kým teď budu v tělocviku tancovat? Ne doslova, on totiž dělal aikido, takže když náš učil nějaké techniky, vždy tam bylo celkem dost kroku a točení, a většinou to ukazoval se mnou. Taky jsme ve středu byli přezkoušeni z úderů a kopů. Byla jsem pochválena před celou třídou, že na moji techniku je radost se podívat. Nevím teda, kde na tom učitel byl, ale i tak potěší. Snažila jsem se a snažil se i můj kamarád, který se mnou chodí na tatami :-)

Celý týden si připadám jak zbitá. Jsem hrozně unavená a jenom bych se válela v posteli. Navíc jediný, na co se teď těšívám, je cesta do a ze školy + pondělní a středeční jitsu. Proč? Kluk. Vídáme se i přes týden, ale to se spíš jenom tak potkáváme. Jitsu je ale nejlepší, když spolu cvičíme. Ale fakt není fér, když mě při boji začně lechtat :D Vtipný je, že moji kamarádi mu neřeknou jinak než můj kluk. Jenže on jím není, ani jeden z nás tak nějak nechce udělat první krok. Aneb mezilidské vztahy byly vždycky složité.

Teď z jiného soudku. Když jsem si to četla, málem mě trefil šlak. Narážím na chystaný nový Buffy film. Buffy film bez Josse a původní cast? WTF?? Akorát chce někdo vydělat prachy na úspěšném kultu, který zbožňují miliony lidí po celém světě. Je to od WB a té nové rádoby "scénáristky" hnusný, příživnický a odporný. A samozřejmě blbost. Opravdu jsem tímto velmi rozladěná a naštvaná. Je mi moc líto Josse a jeho díla, které takto bude znesvěceno.

Dostala jsem formu na muffiny. Už dlouho jsem ji chtěla, protože zbožňuju pečení a zvláště takhle dobrých věcí. Takže zítra budu zřejmě péct muffiny a taky medovník pro taťku. Mňam.

Nějak se mi z hlavy vykouřily myšlenky, které jsem chtěla napsat. Tak příště. Musím si je asi začít nějak zapisovat.

XOXODavid & Emily

20. listopadu 2010 v 15:16 | Kelly |  News
wild-at-heart.blog.cz
Ahojte,

konečně jsem vytvořila nový lay, tentokrát s Davidem Boreanazem a Emily Deschanel.

Doufám, že se vám bude líbit.

I Wanna Do Bad Things With You

17. listopadu 2010 v 15:37 | Kelly |  News
Konečně! jsem se dokopala k tomu, abych nahrála na blog nejnovější grafiku. Několik wallpaperů a avatarů.

David Boreanaz - celkem spokojenost, ale mělo to vypadat jinak.

Lea Michele - s tímhle wallem jsem nadmíru spokojená, myslím, že se mi dost povedl.

Eric & Sookie - srdeční záležitost.

Bad Things - dokonalá fotka, wall se mi líbí.


1x Bones, 2x True Blood

wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz

Pozor, rudá rtěnka zanechává skvrny...

16. listopadu 2010 v 22:15 | Kelly |  Diary
wild-at-heart.blog.cz
Tak jsem se konečně pořádně dostala k internetu, abych mohla napsat článek a aby mi deset spolužáků nekoukalo přes rameno :D Konečně jsem si pořídila připojení přes Wifi na intru.

Nakonec jsem se stužkovacího večírku zúčastnila i s mými BFs, i když čtyři dny před ním jsme byly rozhodnuté, že nikam nepůjdeme. Představte si, třída (ta část, se kterou jsme se nebavily) se nám omluvila a že nás tam všechny chtějí... Přiznám se, že bych to ani ve snu nečekala, taky to byl pak hlavní faktor, který mě přiměl tam jít.

Party byla ve stylu mafie 30. - 40. let minulého století, ale z holek jsme do stylu byly oblečené jen my tři :D Ale bylo nám řečeno, že jsme nejhezčí :D Nejlepší část večera byla, když pak naši kluci spolu s jedním učitelem předvedli striptýz. Škoda, že jste je neviděli, někteří kluci se fakt uměli hýbat a ty těla... :D V podstatě jsem pak celý večer protancovala s mým kamarádem, přítelem mojí kamarádky a spolubydlící na intru... Škoda, že jenom kamarád... ale tak to je jedno. Každopádně když jsme přišli na světlo, zjistila jsem, že mu na límečku u košile zůstala moje rudá rtěnka :D Nebojte, nic jsme nedělali, jenom je vyšší, a když jsem chtěla, aby mě při tanci slyšel, musela jsem se natáhnout :D

Myslím, že náš kolektiv se celkem stmelil a dost nám stužkáč pomohl, tak snad mezi námi nebudou další rozbroje a dojedeme čtvták v klidu.

Jinak jsem udělala generálku státních maturit. Minulé pondělí jsme konečně i my na naší škole dostali výsledky. By mě zajímalo, co z toho ve škole zanalyzovali, no neva :D Z češtiny jsem dopadla o něco hůř než z angličtiny, češtinu mi pokazila slohovka, z níž jsem měla jenom 60%, což jsem teda nečekala:( dost by mě zajímalo, co jsem měla blbě, nebo jestli se prostě někomu nelíbil můj názor… A jestli to opravovala učitelka, která hodnotí názory studentů na knihy, tak potěš bože... Didaktický test se mi ale povedl na 100% (nechápu :D), takže celkově 80%. Angličtina dopadla o dost lépe, i když jsem si zvolila vyšší úroveň. Jak v didaktickém testu, tak v písemné části jsem měla 94%, percentil pak 97, takže spokojenost.  Na "ostrou" maturitu jsem si zvolila to samé + nepovinnou matiku. Snad to zvládnu a nebude to totální výbuch :D

Našla jsem si nový sport, který mě opravdu zaujal a hodlám ho cvičit. Jmenuje se Ju-Jitsu a kombinuje v sobě prvky různých bojových umění. Kamarád mě přemluvil, abych s ním zašla na jednu hodinu, měla jsem dost velké obavy, že to bude trapas a nebudu to umět, ale docela dost mi to šlo a trenér mě pochválil (tetelím se blahem ještě teď :-)) Jenom mě štve, že ve středu se mi kryje se zumbou, tak budu muset chodit jenom v pondělí. Samozřejmě teď ale budu slýchávat narážky na to, co spolu s kamarádem máme... :D jak jinak. A je to po čertech pěknej kluk, jenom je v prváku.

K vysokým školám jsem se opět nedostala, protože ten článek by byl opravdu dloouhý. Rozhodně jej ale napíšu.What the heck?!

7. listopadu 2010 v 14:09 | Kelly |  Diary
Jo, tak do těhle slov by se dal shrnout tento školní týden, nebo spíš jeho závěr. Dostali jsme novou třídní učitelku, zdála se být milá a sympatická, což taky je, ale asi nechápe, co znamenají určitá slova. Myslí si, že jednou nám "promluví do duše" a situace, která v naší třídě krystalizovala dva roky, až se vyhrotila v souvislosti se stužkami, bude zase najedou v pořádku a všichni budeme nejlepší kamarádi, to mi přijde zcestné. Každopádně mě zklamala tím, že jsem ji o něco požádala, a ona udělala přesný opak. V pátek máme stužkovací večírek na téma mafie, já se s kamarádkami neúčastníme, jdeme na pizzu s bývalou třídní, která nás měla dva roky, vedla nás a brala nás všechny jedním metrem. Třída se rozhodla ji na stužkáč nepozvat, měli jste slyšet, jak hnusně se o ní vyjadřovali, až mi bylo do breku. Tak si s ní jdeme tři sednout. Doufám, že na maturiťák ji ale pozveme.

Ve středu jsem se byla podívat v Brně na Gaudeamovi, veletrhu vysokých škol, už nikdy více. Tolik lidí, no hrůza. Musím říct, že jsem byla zklamaná stánkem Karlovy Univerzity, na to jaká to je škola, byl fakt ubohý. Nicméně jsem tak na 95% rozhodnutá, kam si podám přihlášky. O to se s vámi podělím později.

Doufám, že zítra už dostaneme výsledky státních maturit, výsledky sice do školy přišly, ale škola si chce udělat ještě nějakou analýzu, takže musíme počkat. S tím ať táhnou...

Hm, rozhodně jsem nezamýšlela, aby tento článek měl tento podtex, ale stalo se:( V počítači mám nachystanou nějakou grafiku, ale pořád se nemůžu dokopat, abych ji z laptopu hodila do pc a dala sem. Konečně bych ale na intru měla mít internet přes Wi-fi, tak snad se k tomu dostanu.

Joss Whedon on Buffy

6. listopadu 2010 v 18:52 | Kelly |  Quotes
"I designed Buffy to be an icon, to be an emotional experience, to be loved in a way that other shows can't be loved."
Joss Whedon