Pozor, rudá rtěnka zanechává skvrny...

16. listopadu 2010 v 22:15 | Kelly |  Diary
wild-at-heart.blog.cz
Tak jsem se konečně pořádně dostala k internetu, abych mohla napsat článek a aby mi deset spolužáků nekoukalo přes rameno :D Konečně jsem si pořídila připojení přes Wifi na intru.

Nakonec jsem se stužkovacího večírku zúčastnila i s mými BFs, i když čtyři dny před ním jsme byly rozhodnuté, že nikam nepůjdeme. Představte si, třída (ta část, se kterou jsme se nebavily) se nám omluvila a že nás tam všechny chtějí... Přiznám se, že bych to ani ve snu nečekala, taky to byl pak hlavní faktor, který mě přiměl tam jít.

Party byla ve stylu mafie 30. - 40. let minulého století, ale z holek jsme do stylu byly oblečené jen my tři :D Ale bylo nám řečeno, že jsme nejhezčí :D Nejlepší část večera byla, když pak naši kluci spolu s jedním učitelem předvedli striptýz. Škoda, že jste je neviděli, někteří kluci se fakt uměli hýbat a ty těla... :D V podstatě jsem pak celý večer protancovala s mým kamarádem, přítelem mojí kamarádky a spolubydlící na intru... Škoda, že jenom kamarád... ale tak to je jedno. Každopádně když jsme přišli na světlo, zjistila jsem, že mu na límečku u košile zůstala moje rudá rtěnka :D Nebojte, nic jsme nedělali, jenom je vyšší, a když jsem chtěla, aby mě při tanci slyšel, musela jsem se natáhnout :D

Myslím, že náš kolektiv se celkem stmelil a dost nám stužkáč pomohl, tak snad mezi námi nebudou další rozbroje a dojedeme čtvták v klidu.

Jinak jsem udělala generálku státních maturit. Minulé pondělí jsme konečně i my na naší škole dostali výsledky. By mě zajímalo, co z toho ve škole zanalyzovali, no neva :D Z češtiny jsem dopadla o něco hůř než z angličtiny, češtinu mi pokazila slohovka, z níž jsem měla jenom 60%, což jsem teda nečekala:( dost by mě zajímalo, co jsem měla blbě, nebo jestli se prostě někomu nelíbil můj názor… A jestli to opravovala učitelka, která hodnotí názory studentů na knihy, tak potěš bože... Didaktický test se mi ale povedl na 100% (nechápu :D), takže celkově 80%. Angličtina dopadla o dost lépe, i když jsem si zvolila vyšší úroveň. Jak v didaktickém testu, tak v písemné části jsem měla 94%, percentil pak 97, takže spokojenost.  Na "ostrou" maturitu jsem si zvolila to samé + nepovinnou matiku. Snad to zvládnu a nebude to totální výbuch :D

Našla jsem si nový sport, který mě opravdu zaujal a hodlám ho cvičit. Jmenuje se Ju-Jitsu a kombinuje v sobě prvky různých bojových umění. Kamarád mě přemluvil, abych s ním zašla na jednu hodinu, měla jsem dost velké obavy, že to bude trapas a nebudu to umět, ale docela dost mi to šlo a trenér mě pochválil (tetelím se blahem ještě teď :-)) Jenom mě štve, že ve středu se mi kryje se zumbou, tak budu muset chodit jenom v pondělí. Samozřejmě teď ale budu slýchávat narážky na to, co spolu s kamarádem máme... :D jak jinak. A je to po čertech pěknej kluk, jenom je v prváku.

K vysokým školám jsem se opět nedostala, protože ten článek by byl opravdu dloouhý. Rozhodně jej ale napíšu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adelle Adelle | Web | 17. listopadu 2010 v 10:30 | Reagovat

Wow, jsem moc ráda, že jsi se pustila do četby Davida Copperfielda. A těší mě ještě víc, že se ti líbí. Jak říkám, Dickens je skvělý! :-) A gratuluju ke stmelení třídy, to se vždycky může hodit, i ve čtvrťáku :-)

2 valleria valleria | Web | 17. listopadu 2010 v 10:39 | Reagovat

Už jsem si říkala, že dlouho nic nepíšeš :) Jsem ráda, že si nakonec šla a užila sis to. Navíc to očividně aspoň prolomilo ledy mezi vámi a spolužáky. To je dobře.
Ze slohovky mám docela strach. V momentech, kdy je to potřeba, postrádám fantazii, takže nebudu vědět, co psát xD Ale myslím, že na to, že šlo jen o zkoušku, si dopadla velice dobře. Hlavně z té angličtiny, páni! :) Matiku?... eh xD xD Já mám ráda čísla, nevadí mi matika, ale maturitu bych nezvládla xD To Ju-Jitsu zní zajímavě, já kdysi chodila na Tai-Bo, taky docela dobré. Gratuluji k pochvale :D Ať si kdokoliv říká cokoliv. Jejich věc, ne? (:
K těm Bones - ano, určitě je tam míň B&B, ale já tak nějak přežívám a chápu to jako nutné zlo, před něčím lepší xD Tak si mezitím užívám všeho kolem. Aspoň máme Angelu s Hodginsem :)

3 Lola Lola | Web | 17. listopadu 2010 v 18:34 | Reagovat

Tak jsem ráda, že vám to nakonec dobře dopadlo ;-) To s tou rtěnkou je docela vtipné :D
Nepovinná matika? drřím ti palce! ;) ale mě by do toho nikdy nikdo nedostal!! :D
A ještě k těm obrázkům chtěla by jsi je všechny nebo jenom nějaké určité? protože některé jsou ve větším rozlišení a některé ne, záleží na tom od kterého autora jsou.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama