When I wake up from a really good dream, I try to imagine the ending.

26. listopadu 2010 v 19:03 | Kelly |  Diary
Vážně. Mám ráda hezké sny, a proto mě hrozně štve, když se vzbudím v té nejnapínavější části, tak se probudím. To fakt naštve.

Nuda. Zbytečnost. Nic. Tato tři slova vystihují tento týden. Opravdu byl zbytečný. Neskutečně mě vytáčí, když sedím v hodině a nemám co dělat. Ale kdybych si vzala svoji práci nebo vytáhla knížku, tak mě učitelka sjede. Fakt paráda. Včera jsem psali "vypečený" test z práva a nato, že jsem si to akorát přečetla, a ještě ani ne všechno, tak jsem měla jen jednu chybu, to jsem fakt netušila - druhy trestů - bylo jich vyjmenovaných a) - k) a doplňte l), no jo, já ve čtení došla jen k e) :D Dopadla jsem nejlíp ze třídy. V pondělí se s námi rozloučil náš tělocvikář, donesl nám zákusky. S kým teď budu v tělocviku tancovat? Ne doslova, on totiž dělal aikido, takže když náš učil nějaké techniky, vždy tam bylo celkem dost kroku a točení, a většinou to ukazoval se mnou. Taky jsme ve středu byli přezkoušeni z úderů a kopů. Byla jsem pochválena před celou třídou, že na moji techniku je radost se podívat. Nevím teda, kde na tom učitel byl, ale i tak potěší. Snažila jsem se a snažil se i můj kamarád, který se mnou chodí na tatami :-)

Celý týden si připadám jak zbitá. Jsem hrozně unavená a jenom bych se válela v posteli. Navíc jediný, na co se teď těšívám, je cesta do a ze školy + pondělní a středeční jitsu. Proč? Kluk. Vídáme se i přes týden, ale to se spíš jenom tak potkáváme. Jitsu je ale nejlepší, když spolu cvičíme. Ale fakt není fér, když mě při boji začně lechtat :D Vtipný je, že moji kamarádi mu neřeknou jinak než můj kluk. Jenže on jím není, ani jeden z nás tak nějak nechce udělat první krok. Aneb mezilidské vztahy byly vždycky složité.

Teď z jiného soudku. Když jsem si to četla, málem mě trefil šlak. Narážím na chystaný nový Buffy film. Buffy film bez Josse a původní cast? WTF?? Akorát chce někdo vydělat prachy na úspěšném kultu, který zbožňují miliony lidí po celém světě. Je to od WB a té nové rádoby "scénáristky" hnusný, příživnický a odporný. A samozřejmě blbost. Opravdu jsem tímto velmi rozladěná a naštvaná. Je mi moc líto Josse a jeho díla, které takto bude znesvěceno.

Dostala jsem formu na muffiny. Už dlouho jsem ji chtěla, protože zbožňuju pečení a zvláště takhle dobrých věcí. Takže zítra budu zřejmě péct muffiny a taky medovník pro taťku. Mňam.

Nějak se mi z hlavy vykouřily myšlenky, které jsem chtěla napsat. Tak příště. Musím si je asi začít nějak zapisovat.

XOXO


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 valleria valleria | Web | 27. listopadu 2010 v 16:49 | Reagovat

To se mi stává taky, nesnáším to xD naštěstí se mi málokdy něco zdá xD Přesně, některé hodiny jsou tak o ničem, ale dělat při nich tak něco jiného, tak je to hned špatně xD
Já se k tomu remaku opravdu ani nemůžu vyjadřovat, je to neuvěřitelná blbost xD Já bych si teda něco takového netroufla, já teda moc nepeču ani nevařím, přenechávám to zkušenějším xD

2 Haley Haley | Web | 27. listopadu 2010 v 16:54 | Reagovat

Ach slečno, stavy kdy se chci jen válet v posteli jsou mi bohužel dost známý. Jsem si tím hrozně protivná, připadám si jako důchodce.
Radím ti, aby ses nakopla a ten první krok udělala. Mě to stálo velice slibný vztah. A ikdyž si moje okolí myslí, jak úžasně jsem se z toho dostala, nikdy si to vyčítat nepřestanu :). Ale tobě věřím, že se určitě někam posunete a doufám, že nám tu napíšeš další vývoj:).

3 Lola Lola | Web | 29. listopadu 2010 v 16:43 | Reagovat

Strašně dobře se mi tvé články čtou ;-) Jojo s těmi sny to tak taky mívám. Někdy bych chtěla ještě radši chvilku spát abych věděla jak to dopadne :D
Mńáám muffiny!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama