Prosinec 2010

11 novoročních předsevzetí inspirovaných "Bones"

31. prosince 2010 v 11:00 | Kelly |  Extra
Stránka buddytv uveřejnila seznam 11 novoročních přesevzetí inspirovaných seriálem Sběratelé kostí. Tady jsou:

1. Poznávejte novou kulturu
Obohaťte svůj život v roce 2011 zkoumání zcela nové kultury. Ani nemusíte cestovat daleko - Brennan našla nekončící zásobu fascinace vyšetřováním "Jersey Shore" v "The Maggots in the Meathead". 

new culture

2. Být ve vztahu
Srazila vás v roce 2010 láska na kolena? Nebojte se, můžete být jako Booth a jít dál s novým vztahem. S Brennanovou to nikam nevedlo, ale stačil malý výlet do Afghanistánu, aby si Booth našel nový typ vysněné ženy.

být ve vztahu

3. Založit rodinu
Co by mohlo být lepší, než přivést na svět nové dítě v roce 2011? Angele a Hodginsovi si mohli dát na čas se svatbou, ale neplýtvali jím, co se týče založení rodiny. Nový rok je perfektní čas začít uvažovat o vlastním malém šprtovi.

rodina

4. Víc cestovat
Vždy je dobře cestovat a poznat víc věcí o světě. Nicméně, zkušenosti z Bones přikazují, že Paříž (prodloužené líbánky ústící v těhotenství) nebo Afghanistán (uzdravené zlomené srdce a nový milostný zájem) jsou lepšími volbami než Indonesia (neúspěšné archeologické vykopávky a útok v džungli).

cestování

5. Jíst zdravější jídlo
Vyhýbání se nezdravému jídlu je vždycky dobrá volba. Konec konců, mrkve jsou lepší než sladkosti, dokonce i když vaše tabulky čokolády neobsahují rozkládající se těla.

zdravé jídlo

6. Učit se o historii
Větší znalosti historie jsou vždycky výhoda a nikdy není pozdě naučit se nová fakta. Nikdy nevíte, kdy budete, jako postavy z Bones, potřebovat znát některý z těch faktů, abyste vyřešili desetiletí starý, poháněný spiknutím případ atentátu.

historie

7. Posunout vztah na další úroveň
Angela a Hodgins nám ukázali, jak může na rok rozdělený pár po pár měsících skončit v manželství! Jen se zkuste vyhnout svatbě ve vězení. To zřídka funguje tak jako v Bones.

vztah

8. Navštěvovat kostel častěji
Jen se zkuste vyhnout těm s hořícími ďábelskými mrtvolami na oltáři.

kostel

9. Navštívit sraz střední školy
Ano, hrozní lidé budou pořád hrozní. Ano, pravděpodobně jste skončili tak, jak každý očekával. A ne, děcko, které vás šikanovalo pravděpodobně neskončí zavražděné jako v Bones. Ale je stejně je to charakter posilující zkušenost.

sraz

10. Udělat něco pro děti
Nezáleží na tom, jak je vaše práce důležitá, 2011 může být dobrý čas na sdílení vašich znalostí a zkušeností s další generací. Brennan nemusela cítit, že děti jsou "přesné, když přijde na empirické bádání", ale to jí nezabránilo ve sdílení vědy s dětmi v "Bunsen Jude the Science Dude".

děti

11. Sdílet své city
Je to zdravé. A možná budete mít větší štěstí než Booth a Brennan v roce 2010.

pocity


Tak co, oslovilo vás nějaké "Bones" předsevzetí? :-)

Michaela Conlin

29. prosince 2010 v 17:50 | Kelly |  News
Hodně dlouho jsem přemýšlela, s kým bych měla udělat nový layout. A když jsem se včera dívala na Bones, došlo mi, že jedinou správnou volbou kromě Emily & Davida je Michaela. Jako herečku ji mám moc ráda a potom, co jsem viděla její úžasné fotky, věděla jsem, že to je ono :-)

Doufám, že se vám nový lay bude líbit aspoň z poloviny tak jako mně ;)

Merry Christmas & Happy New Year

23. prosince 2010 v 10:20 | Kelly |  News
Všem svým blogovým kamarádům (spíše kamarádkám) chci popřát ty nejkrásnější Vánoce, plno dárků pod stromečkem, mnoho splněných přání a krásný, úspěchy naplněný celý nový rok 2011.

christmas

xoxo

Vaše Kelly

Ergo, ipso facto, Colombo, Oreo

17. prosince 2010 v 9:54 | Kelly |  Diary
Ach jo. Musím si postěžovat. V úterý jsem přijela z intru domů a od té doby ležím s horečkama a kašlem. Příšerně mě z něho bolí břišní svaly. Jako po milionu sklapovaček. A pan doktor mi oznámil, že je to zánět ohrudnice, dal mi antibiotika a poslal mě na rentgen plic. Bezva. Takhle jsem si předvánoční týden fakt nepředstavovala. Chtěly jsme s kámoškou zajít na vánoční pizzu, koukat na filmy, ležet v posteli a povídat si. Smůla. Konec nářků.

Za tu dobu, co jsem doma, jsem zkoukla skoro celou první sérii výborného seriálu s Courteney Cox v hlavní roli - Cougar Town. Ne že bych se u něho vyloženě válela smíchy, ale je vtipný a Courteney je skvělá. Taky jsem zahájila re-watch Bones. Úplně od pilotu. Nejvíc mě tam baví hláška Don't call me Bones :-)

Začínám být ve vánoční náladě - hlavně poslouchám vánoční písničky - All I Want For Christmas Is You, Last Christmas, I Need You For Christmas od Inny. Která je vaše nejoblíbenější vánoční píseň? A těším se, až budou v TV dávat film Love Actually. Sice bude v češtině, ale tak co, jednou to přežiju :D

A ještě si musím postěžovat - na Facebook. Nevím, jestli tam máte profil, ale ty nové profily jsou děsné. Hnus. Hrůza. Nechápu, co s tím provedli. Ještě že máme Twitter. Jenomže z mých kamarádů, které znám osobně, twitter nikdo nevede. Moje BF ví, co si tam píšu, protože kolikrát leží vedle mě, a hrozně se jí líbí, když se tam objeví lišta s 1 new tweet. Miluje slovo "tweet". Btw, já taky :D

Odpoledne se konečně dočkám svého nového výkladového slovíku z Oxford Publishing, který jsem si objednala pod stromeček. Mimoto jsem si vybrala úžasnou fialovou zimní bundu. Ještě jsem chtěla nějaký parfém, ale uvidíme. Vánoce pro mě nejsou o dárcích. Nezastírám, že je příjemné je dostávat a dávat, ale o tom Vánoce podle mě nejsou. Mám ráda tu atmosféru, zdobení stromečku, výzdobu po městech, sníh. Proto se mi nelíbí, jak Vánoce v průběhu let (co si já pamatuju) zkomercializovaly. Je to škoda. Každý se na nich snaží jenom vydělat, ostatně jako na všem.

Zjistila jsem, že tady tento bloček mám nejraději ze všech svých, co jsem kdy měla. Je to takové moje útočiště, svatyně. Nikdy jsem nebyla na psaní deníků, nebavilo mě to, zvláště začínat oslovením milý deníčku a dělat z něho živou bytos. Na to jsem moc cynická. Ale musím říct, že tohle mě fakt baví. Možná proto, že komentujete moje články a píšete svůj názor. Toho si vážím.

Budu se snažit nahodit vánoční layout, ale nejsem si jistá, zda se mi nějaký povede stvořit.

xoxo


Winston Churchill

17. prosince 2010 v 9:32 | Kelly |  Quotes

"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts."

Winston Churchill

You can't get tired of Emily

12. prosince 2010 v 11:38 | Kelly |  News
Viděli jste už novou epizodu Bones? Byla naprosto bechderoucí, seděla jsem v ohromení celých 42 minut. A od půlky jsem brečela. Výkon Emily byl strhující, hned bych jí za něho dala Oscara nebo "aspoň" Emmy. Doufám, že ji dostane.
Byla jsem tak nadšená, že jsem musela stvořit pár avatarů.

11x Bones

wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz

wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz

wild-at-heart.blog.cz

I do beat him up a lot. For Spike that's like third base.

4. prosince 2010 v 9:45 | Kelly |  Diary
Hmm. Jak začít. Třeba tím, jak je ironické, že doma v horách máme sotva pět čísel sněhu a dole na jihu byly přes týden sněhové vánice, kalamity, nějakých 15 cm sněhu, zasekaný silnice a vlaky s hodinovými zpožděními. Doufám, že až v něděli pojedu na intr, zpoždění už se konat nebude.

Včera jsem viděla nové Kostičky. Daisy mi nehorázně začíná jít na nervy. Už v minulé sérii mi byla protivná, ale s včerejším dílem se to nedá srovnat. Ovšem miluju, jak ji Hodgins dokáže setřít :D A Hannah, proboha, co je to s Hanna a co provedli Boothovi?? Vraťte ho zpět! Každopádně mě pobavila Kůstka, když si povídala se studenty v detenci :D I'm cool.

Tento týden budeme mít ve škole vánoční jarmark, s kamarádkou tam zase budeme prodávat, jaj :D Pěkně se ulijeme z celého dne. A vážně mi to nevadí. Jsem ze školy tak znuděná a otrávená, znechucená. Sedm (60minutových) hodin sedět v lavici, nic nedělat a pak se ještě odpoledne připravovat na druhý den do školy, kde zase nebudu nic dělat. Ztráta času. Nic víc. Ach jo. Moje nadšení nebo radost ze školy (ano, mám ráda školu i učení) se zcvrklo na cestu do a ze školy a pondělní a středeční Jitsu.

Moje nejlepší kamarádka mně a méhu sparingovi zakázala vrkat, flirtovat a podobné výrazy :D Vtipná situace. Všichni tři jsme totiž spolu seděli u nás na pokoji, kamarádka surfovala na netu a byla k nám zády a my dva jsme se zase dohadovali, který ze dvou kluků jí píše. Samozřejmě jsme se smáli jako vždy, tak na nás vyjela, co zase děláme :D S klidem jsem jí odpověděla, že flirtujeme, načež nám řekla, ať to neděláme :D No největší výtlem prostě. Podobně zábavných situací zažívam teď poměrně dost, prostě nejlepší :D

Už pečete na Vánoce? Mamka včera upekla perníčky, mňam, jeden ze tří druhů cukroví, který jím :D.

Na youtube jsem našla boží video s ukázkou Ju- Jitsu, které chodím cvičit. V tomto videu je hodně věcí, které jsem dělala buď v tělocviku, nebo na Jitsu. Všimněte si techniky v 1:26. Tuhle jsme taky cvičili, i když ne z takové výšky, sparing byl trošku níž, kam jsme si ho dali pákou, abychom nemuseli tu nohu tak zvedat. Je hodně věcí, které z toho videa znám, ale samozřejmě to necvičíme tak rychle a precizně.


Drsné, že :D