Leden 2011

Enrique Iglesias - Hearbeat

26. ledna 2011 v 21:18 | Kelly |  Music
Úžasná písnička, které se teď nemůžu nabažit. Dokonce jsem si asi po tři čtvrtě roce změnila vyzvánění budíku :D
Girls just wanna have fun

26. ledna 2011 v 21:13 | Kelly |  Diary
wild-at-heart.blog.cz
Nevím čím to, ale momentálně mám výbornou náladu. Ráno moje nálada byla na bodu mrazu, dokonce snad i pod nulou, a teď se culím na všechny strany. Řekla bych, že tuto změnu má na svědomí dnešní jitsu. Jak jinak že :D A to, že jsem po cestě zpátky na intr byla vyválena ve sněhu mi vůbec, ale vůbec nevadí :D Jak by taky mohlo, když mě vyválel hádejte kdo:)

Za týden mě čekají moje první scio testy, a hned dvoje - obecně studijní předpoklady rozšířená verze a základy společenských věd. Jak já tyto testy nemám ráda. To rovnou můžeme napsat IQ test. Na co se ale rozčilovat. Naštěstí tyto testy ovlivní jen jestli se dostanu na práva v Praze na Karlově univerzitě nebo ne. Další přihlášky jsem si podala do Olomouce na Filozofickou fakultu - obor angličtina pro překlad a tlumočení nebo dvouoborovou kombinaci anglická filologie a kulturní antropologie. Tady vidíte, kam až nás naše vášeň může dostat :-) Pokud bych se dostala na všechny obory, opravdu nevím, který bych měla zvolit. Právo má ráda, jeho určitě části mě i baví, mám solidní základy, čímž by pro mě studium bylo jednodušší. Alespoň v prvním ročníku. Na druhou stranu, angličtinu miluju. A miluju jakože fakt miluju. Dalším pro je možnost studia v zahraničí, což bych opravdu moc chtěla zkusit. Ale ještě je brzo něco takového řešit, protože jsem si vybrala obory s velkým počtem uchazečů a relativně malým počtem přijímaných. Snad se dostanu aspoň někam.

Původně jsem nechtěla v tomto článku psát o vysokých školách, když nadpis říká girls just wanna have fun. Nějak se nepovedlo.

Mimochodem, dneska mi dost lidí chválilo, jak jsem měla nalíčené oči. Asi přidám obrázek. Co vy na to?

xoxo

Fell in Love

24. ledna 2011 v 20:27 | Kelly |  Quotes
love

They think your're either a slut or from a catholic school

17. ledna 2011 v 21:47 | Kelly |  Diary
wild-at-heart.blog.cz
Ne, tohle opravdu není moudro z nějakého mého oblíbeného seriálu, na tohle jsem přišla já sama. Dneska jsem tím zaperlila na svojí anglické konverzaci. Řešili jsme, jak se staráme o to, co si lidé myslí o našem oblékání. Tak jsem řekla, že je to jedno... :D

Jsem to ale dobrá, celou dobu počítám s tím, že příští týden je Den otevřených dveří v Olomouci na univerzitě, a ono houby, už je tento pátek. Nechápu, jak jsem si to mohla splést. Tak si holt udělám volno už teď.

Dostala jsem konečně opravenou slohovku... Dostala jsem za jedna, učitelka vychvalovala můj vypravěčský talent. Netuším, kde na tom byla. Whatever. Že téma ji sice nenadchlo, ale zhostila jsem se ho dobře.

Dneska jsem se vrátila z jitsu celá nadšená, celou dobu jsem cvičila s jednou holčinou, nejlepší je, že přes rok jsme o sobě nevěděly, hlavně že bydlíme na stejném patře :D Ale nám to tak šlo. Dokonce jsme cvičily ve skupině s pokročilými. Nechápu, jak já jsem se tam ocitla, když tam chodím od listopadu nevadí. Dneska v tělocviku jsme byli přezkoušeni z obrany proti noži a málem jsem kamarádce vyhodila rameno. Ashamed:( Zatím jí ale nic není.

Těším se na pátek, kdy už budou nové Kostičky, ale ten čas tak rychle utíká a já nechi, aby určitě věci skončily. A není to jen maturitní ročník. Ten by klidně skončit mohl. Děsí mě, jak rychle se blíží konec. Damnit.

Raději ukončím tento článek :-)

xoxo

Make No Bones About It

17. ledna 2011 v 21:23 | Kelly |  News
Hey všichni, konečně se zase dostávám k pár avatarům, co mám již delší dobu uloženou v počítači :-)

1x Angela, 4x B&B, 3x Bones, 5x Hodgela, 2x Hodgins

wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz

Do you trust me? With my life.

9. ledna 2011 v 22:23 | Kelly |  Diary
Chjo, mám zase rýmu jak trám, ale stejně jsem musela jet do školy. Máme totiž začít nacvičovat na maturiťák, takže nemůžu být doma. Navíc musím v pátek na střelby, za tohle pololetí tam nemám známky... Když já nemůžu zato, že je máme jenom jednou za čtrnáct dní a já tam nebyla jenom dvakrát. Doufám, že se aspoň trefím do terče, protože z devítky jsem ještě nestřílela. Vlastně to není devítka, jen tak vypadá, je to adaptér ráže 5,6...

Konečně jsem dokoukala první sérii SPN. Winchestrovic kluci jsou boží. A chci sakra vědět, co vlastně je Sam. Taky jsem viděla úchvatný film IP Man. Dost se mi líbil, takže o něm možná zmíním někdy trochu víc.

Áh, musím vám říct, v Bones to nebylo zas tak správně - není třeba tří dnů, aby byl svět zase tak, jak má být. Stačí dvou hodinová jízda vlakem :D OMG, takový hlášky a kecy, to bylo. Zase jsme parádní dvojka ;) Jsme se zase tak provokovali, až nám jeho spolužačka řekla, že takhle to začíná... T odpověděl:"A v posteli končí...:D:D:D" Prej že to neřekla... Tak jsem si musela přisadit, jestli moje postel, nebo jeho. Odpověď? Moje, ta je větší :D :D :D Prostě výtlemy.

Zítra máme dvě hodiny češtiny, jednu místo matiky, jsem divná, když si stěžuju, že nebudu mít matematiku? Asi jo. Ale tak třeba se už dovzím známku ze svýho slohu...

Musela jsem se podělit o nejnovější zážitky, to víte ;)

Dobrou noc,

xoxoWWBD - What would Buffy do?

6. ledna 2011 v 21:56 | Kelly |  Diary
Heh, tato hláška mě neskutečně pobalila, když jsem dneska sledovala, ano, Supernatural. Kluci Winchesterovi jsou boží. Hodně se se SPN flákám, ale ty titulky, to je katastrofa. Špatné časování, gramatika jakoby neexistovala... Asi přestanu být líná a pojedu bez nich. Nebo s anglickými. Já vím, jsem hrozná, pořád si stěžuju na titulky.

Konečně jsem dočetla Svět podle Garpa. Musím říct, že už tu knížku nechci vidět, nikde, nikdy. Může být ceněná jak chce, mě už nikdo nedonutí to číst znovu. Některé pasáže sice byly zábavné, ale většinou se mi dílo obtížně četlo, Garpovy povídky byly hrozné a mnohem víc by mě zajímal životopis jeho matky Jenny - Sexuálně podezřelá.

Je to jen u nás nebo i jinde na školách nic neděláte? Jakožto maturitní ročník bych očekávala, že nebudu vědět, kam dřív skočit, ale pravda je taková, že se ve škole sotva držím, abych neusla, jak moc se nudím. Už mě to štve. Opravdu si začnu v hodinách dělat svoje věci a učitelé mi můžou...

Po včerejším jitsu jsem úplně zničená. Pochopitelně, první pořádný pohyb po třech týdnech. Rozcvička byla pakárna, nemám nic proti klikům ani leh-sedům, ale když běhám a mám jich na tlesknutí udělat 10 a tlesknutí se ozve pětkrát nebo víckrát za dobu, co běháme, tak se mi to fakt nelíbí. Máme nového tělocvikáře, naštěstí ne přímo moje třída, ale tady je perlička - chodí na jitsu, a když tam byl první hodinu, tak jsem mu vysvětlovala, jak má dělat jeden hod. Druhá perlička - mám si s ním na trénincích tykat. Třetí perlička - syn mého bývalého nenáviděného-odpornéhého-jdi-do-pekla třídního. A vypadá úplně stejně jako on, akorát je mladší. Ještě bude zábava.

Ještě se musím vrátit k silvestru a oslavě příchodu Nového roku. Letos jsem ho trávila u kamarádky. Přijela její sestra s přítelem, šli jsme na bowling, kam pak přišli jejich kamarádi, celkem nás bylo devět. Pak jsme se přesunuli do klubu a domů jsme odjeli v pět ráno. Byl to ten nejúžasnější silvestr v mém životě, neskutečně jsem se bavila, vytancovala, plus jeden z nových lidí byl naprosto dokonalý kluk, ještě teď slintám, když na něho pomyslím, aneb jak řekla v Bones Angela cuter than a monkey with puppy. A ještě víc. Pravda, měl jednu vadu - holku. Ta nicméně ale seděla celý večer v koutě, tvářila se povýšeně a že ji to nezajímá, takže jsme spolu protancovali noc. A že uměl tancovat. Luxus. Šance, že ho někdy znovu uvidím je tak 1: milionu.

Musím si vylít srdíčko. Věci jsou teď nějaké divné s mým parťákem z jitsu, kamarádem, možná i něčím víc... Jednoduše mu říkejme T. V neděli jsme se viděli po třech týdnech a všechno se zdálo takové rozpačité, nucené, neradostné... Nevím, mám z toho divný pocit. Uvidíme, jak se věci vyvinou. Chtěla bych, aby byly jako před Vánocemi. Prostě smích, radost, naše milé škádlení, culení se na sebe... Každopádně zítra jedeme domů a strávíme spolu víc jak hodinu sami. Třeba se věci vrátí k normálu. Normálu pro mě.

Snažím se sem psát častěji než jednou za týden, ale jsem většinou se svojí nejlepší kamarádkou. Před ní se mi moc nechce rozepisovat, i když ví, o co jde, a večer se mi už moc nechce. Ono těch dojmů přes den taky moc nenasbírám.

Původně jsem zamýšlela tento článek mnohem kratší, ale co už. Blog to snese. A pokud jste dočetli až sem, jste dobří :-) Občas mě chytne nálada, že bych se nejraději ze všeho vypsala. Psala bych, až bych dostrouhala tužku a zbyl by z ní centimetrový špalíček. Ale klávesnice je rychlejší. Taky bych psala v angličtině. Je to pro mě nějak jednodušší. Není to divné, když to vlastně není můj jazyk? Proč cítím, že anglicky vystihnu svou náladu a emoce přesněji? Hmm, otázka pro psychologa. I když radši bych svůj psychologický profil vidět nechtěla. Stejně se ztotožňuji s Kůstkou - nemám ráda psychologii, hlavně proto, že jsem ji měla dva roky jako předmět. Nepopírám, že není zajímavá nebo užitečná a správná, mně osobně se prostě nelíbí. Uvažuju o studiu kulturní antropologie. Myslíte, že jsem cvok?

Zbývá tedy poslední otázka: What would Buffy do?

Dobrou noc, xoxo

Avatars: Leighton Meester, Amy Acker; Angel

2. ledna 2011 v 22:04 | Kelly |  News
Přes prázdniny jsem se trošku pustila do grafiky, začínám mít avatary radši než wallpapery.Každopádně musím celou rubriky avatarů předělat, začínám v tom mít zmatek.


4x Leighton Meester, 3x Amy Acker; 5x Angel (3x 1x08 I Will Remember You, 2x 4x06 Spin the Bottle)


wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz
wild-at-heart.blog.cz