They think your're either a slut or from a catholic school

17. ledna 2011 v 21:47 | Kelly |  Diary
wild-at-heart.blog.cz
Ne, tohle opravdu není moudro z nějakého mého oblíbeného seriálu, na tohle jsem přišla já sama. Dneska jsem tím zaperlila na svojí anglické konverzaci. Řešili jsme, jak se staráme o to, co si lidé myslí o našem oblékání. Tak jsem řekla, že je to jedno... :D

Jsem to ale dobrá, celou dobu počítám s tím, že příští týden je Den otevřených dveří v Olomouci na univerzitě, a ono houby, už je tento pátek. Nechápu, jak jsem si to mohla splést. Tak si holt udělám volno už teď.

Dostala jsem konečně opravenou slohovku... Dostala jsem za jedna, učitelka vychvalovala můj vypravěčský talent. Netuším, kde na tom byla. Whatever. Že téma ji sice nenadchlo, ale zhostila jsem se ho dobře.

Dneska jsem se vrátila z jitsu celá nadšená, celou dobu jsem cvičila s jednou holčinou, nejlepší je, že přes rok jsme o sobě nevěděly, hlavně že bydlíme na stejném patře :D Ale nám to tak šlo. Dokonce jsme cvičily ve skupině s pokročilými. Nechápu, jak já jsem se tam ocitla, když tam chodím od listopadu nevadí. Dneska v tělocviku jsme byli přezkoušeni z obrany proti noži a málem jsem kamarádce vyhodila rameno. Ashamed:( Zatím jí ale nic není.

Těším se na pátek, kdy už budou nové Kostičky, ale ten čas tak rychle utíká a já nechi, aby určitě věci skončily. A není to jen maturitní ročník. Ten by klidně skončit mohl. Děsí mě, jak rychle se blíží konec. Damnit.

Raději ukončím tento článek :-)

xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lola Lola | Web | 21. ledna 2011 v 23:14 | Reagovat

Když to říká i učitelka tak na tom něco bude! :) jinak teda gratulace k jedničce ;)
Na Kostičky se už taky těším doufám, že budu mít co nejdřív čas se na ně kouknout, ta doba čekání na nové díly jak Bones tak SPN se zdála nekonečná!

2 valleria valleria | Web | 23. ledna 2011 v 14:31 | Reagovat

Hm... když tad tím tak přemýšlím, máš docela pravdu :D Mě letošní slohovka nehorázně naštvala :D zkazila mi známku xD Ale tobě gratuluju :) nechceš nám to přepsat? :D
To je smůla, ale určitě bude vše v pořádku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama