WWBD - What would Buffy do?

6. ledna 2011 v 21:56 | Kelly |  Diary
Heh, tato hláška mě neskutečně pobalila, když jsem dneska sledovala, ano, Supernatural. Kluci Winchesterovi jsou boží. Hodně se se SPN flákám, ale ty titulky, to je katastrofa. Špatné časování, gramatika jakoby neexistovala... Asi přestanu být líná a pojedu bez nich. Nebo s anglickými. Já vím, jsem hrozná, pořád si stěžuju na titulky.

Konečně jsem dočetla Svět podle Garpa. Musím říct, že už tu knížku nechci vidět, nikde, nikdy. Může být ceněná jak chce, mě už nikdo nedonutí to číst znovu. Některé pasáže sice byly zábavné, ale většinou se mi dílo obtížně četlo, Garpovy povídky byly hrozné a mnohem víc by mě zajímal životopis jeho matky Jenny - Sexuálně podezřelá.

Je to jen u nás nebo i jinde na školách nic neděláte? Jakožto maturitní ročník bych očekávala, že nebudu vědět, kam dřív skočit, ale pravda je taková, že se ve škole sotva držím, abych neusla, jak moc se nudím. Už mě to štve. Opravdu si začnu v hodinách dělat svoje věci a učitelé mi můžou...

Po včerejším jitsu jsem úplně zničená. Pochopitelně, první pořádný pohyb po třech týdnech. Rozcvička byla pakárna, nemám nic proti klikům ani leh-sedům, ale když běhám a mám jich na tlesknutí udělat 10 a tlesknutí se ozve pětkrát nebo víckrát za dobu, co běháme, tak se mi to fakt nelíbí. Máme nového tělocvikáře, naštěstí ne přímo moje třída, ale tady je perlička - chodí na jitsu, a když tam byl první hodinu, tak jsem mu vysvětlovala, jak má dělat jeden hod. Druhá perlička - mám si s ním na trénincích tykat. Třetí perlička - syn mého bývalého nenáviděného-odpornéhého-jdi-do-pekla třídního. A vypadá úplně stejně jako on, akorát je mladší. Ještě bude zábava.

Ještě se musím vrátit k silvestru a oslavě příchodu Nového roku. Letos jsem ho trávila u kamarádky. Přijela její sestra s přítelem, šli jsme na bowling, kam pak přišli jejich kamarádi, celkem nás bylo devět. Pak jsme se přesunuli do klubu a domů jsme odjeli v pět ráno. Byl to ten nejúžasnější silvestr v mém životě, neskutečně jsem se bavila, vytancovala, plus jeden z nových lidí byl naprosto dokonalý kluk, ještě teď slintám, když na něho pomyslím, aneb jak řekla v Bones Angela cuter than a monkey with puppy. A ještě víc. Pravda, měl jednu vadu - holku. Ta nicméně ale seděla celý večer v koutě, tvářila se povýšeně a že ji to nezajímá, takže jsme spolu protancovali noc. A že uměl tancovat. Luxus. Šance, že ho někdy znovu uvidím je tak 1: milionu.

Musím si vylít srdíčko. Věci jsou teď nějaké divné s mým parťákem z jitsu, kamarádem, možná i něčím víc... Jednoduše mu říkejme T. V neděli jsme se viděli po třech týdnech a všechno se zdálo takové rozpačité, nucené, neradostné... Nevím, mám z toho divný pocit. Uvidíme, jak se věci vyvinou. Chtěla bych, aby byly jako před Vánocemi. Prostě smích, radost, naše milé škádlení, culení se na sebe... Každopádně zítra jedeme domů a strávíme spolu víc jak hodinu sami. Třeba se věci vrátí k normálu. Normálu pro mě.

Snažím se sem psát častěji než jednou za týden, ale jsem většinou se svojí nejlepší kamarádkou. Před ní se mi moc nechce rozepisovat, i když ví, o co jde, a večer se mi už moc nechce. Ono těch dojmů přes den taky moc nenasbírám.

Původně jsem zamýšlela tento článek mnohem kratší, ale co už. Blog to snese. A pokud jste dočetli až sem, jste dobří :-) Občas mě chytne nálada, že bych se nejraději ze všeho vypsala. Psala bych, až bych dostrouhala tužku a zbyl by z ní centimetrový špalíček. Ale klávesnice je rychlejší. Taky bych psala v angličtině. Je to pro mě nějak jednodušší. Není to divné, když to vlastně není můj jazyk? Proč cítím, že anglicky vystihnu svou náladu a emoce přesněji? Hmm, otázka pro psychologa. I když radši bych svůj psychologický profil vidět nechtěla. Stejně se ztotožňuji s Kůstkou - nemám ráda psychologii, hlavně proto, že jsem ji měla dva roky jako předmět. Nepopírám, že není zajímavá nebo užitečná a správná, mně osobně se prostě nelíbí. Uvažuju o studiu kulturní antropologie. Myslíte, že jsem cvok?

Zbývá tedy poslední otázka: What would Buffy do?

Dobrou noc, xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Myška369 Myška369 | Web | 7. ledna 2011 v 10:27 | Reagovat

Krásný dess
Ta hláška je super =D

2 Juliet > RETROTOWN store Juliet > RETROTOWN store | Web | 7. ledna 2011 v 13:55 | Reagovat

pěkný blog :-)

3 valleria valleria | Web | 8. ledna 2011 v 19:02 | Reagovat

WWBD :D :D to bylo fantastické.
O té knížce jsem doposud neslyšela, přečtu si o čem to je xD V hodinách toho taky moc nenaděláme, ale tak to na naší škole nikdy, takže ... :D už jsem si zvykla.
Chápu ty tvé momenty na vypisování, taky to tak občas mívám a rozhodně v angličtině, mám to stejně. Čeština mě hrozně omezuje, možná právě proto, že je to můj rodný jazyk :D nevím, je to divné. Já psychologii taky nemám ráda, hlavně tu obecnou. Ještě tak nějak mi nevadí psycho profil jedné osoby, ale zobecńování mi vadí :D Cvok rozhodně nejseš, už jsem kvůli podobným oborům projížděla net :D :D
S T. ti bohužel neporadím, jen můžu držet palce, aby se vám vše vrátilo k normálu :)

4 Adelle Adelle | Web | 8. ledna 2011 v 21:12 | Reagovat

Slyšela jsem, že ta kniha není nic moc. Ale jenom od kamarádů, ti výše postavení ji vynášení do nebes. Já teď mám Umberta Eca a Jméno růže. :-)
Někdy bych opravdu chtěla zažít to nudění se ve škole. To u nás opravdu není. Otázka je, jestli to j dobře nebo špatně...
Jsem ráda, že sis Silvestr tolik užila, protože vím, že jsi z toho byla nejdříve chvíli rozpačitá. :-)
Doufám, že s T. vše dopadlo dobře (a asi jo, četla jsem tvůj komentář u valerie ;-))
A tou angličtinou ti rozumím... Když jsem měla problém s.. ehm... špatnou láskou, tak jsem se vyzpovídávála kamarádce přes icq anglicky, protože jinak jsem to nedokázala...A ten univerzitní obor zní fakt dobře :-) ;-)

5 Katka Katka | Web | 8. ledna 2011 v 21:54 | Reagovat

Pěkný článek, ti závidím :-), taky maturuju, ale vůbec nestíhám, jinak o té knížce jsem v životě neslyšela. Tu nárážku na Buffy v Supernatural jsem si taky náležitě úžívala :-)

6 Haley Haley | Web | 9. ledna 2011 v 18:43 | Reagovat

Protancovala jsem s ním noc a má přítelkyni. Jo to mi je hodně povědomý. Mužské protějšky nás jednoduše rádi trápí. Já se o tom přesvědčuju na každym kroku ;)

7 Lola Lola | Web | 10. ledna 2011 v 22:18 | Reagovat

Jéj tak ses teda v Supernaturalu rozhodla pokračovat? super ;-) myslím, že nebudeš litovat ;-)(I love this show!!! :D) A k těm titulkům - co se týče prvních 5. řad na špatné titulky jsem narazila zřídka kdy, ale k té 6. je to u těch českých už horší a horší. Nedávno jsem si to zkusila pustit se slovenskými a je to mnohem lepší i ohledně překladu ;)
U těch perliček jsem se docela pobavila :D
Antropologie? wow. Zajímavé proč ne pokud by tě to bavilo ;-) já zase uvažuju nad archeologií, ale zatím opravdu jenom uvažuju :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama