If you tickle me I'm not responsible for your injuries.

27. února 2011 v 21:58 | Kelly |  Diary
WTF? No co to jako má být? Dělají si srandu? Ne, raději neřešit, nebudu se rozčilovat. Dneska fakt ne.

Dnešní nadpis s sebou nenese žádné poselství, moudro či krásný citát. Tuhle hlášku jsem našla, jak jinak, na twitteru. Miluju všechny ty hlášky, neskutečně mě baví je číst si je. Pak půlku re-tweetnu nebo si je hodím na facebook. Ano, jsem jednou z těch, co má facebook. Ovšem z ryze praktických důvodů - pokud po někom něco potřebuju, vím, kde ho zastihnout :D Každopádně preferuji twitter. Protože 'tweet' je mnohem lepší slovo než 'jdu si aktualizovat status'.

Poslední dobou jsem uvízlá v zemi smutku, deprese a nevěřícnosti. Jsem smutná, že není něco, co bych chtěla, aby bylo, v depresi, že nemám odvahu k tomu, aby to bylo, tak jak bych chtěla, a nevěřícná, protože se tomu všemu strašně divím. Nechci, abych jako Kůstka zjistila, že jsem propásla svou šanci, ale proč mám ten pocit, že se tak už stalo?

Škola mě tak neuvěřitelně nebaví. Po každé hodině češtiny jsem naštvanější a naštvanější. A vzhledem k tomu, že v pondělí máme češtinu hned první hodinu, jsem pak naštvaná celý den. Jsem rozčilená už jen když na češtinu pomyslím. Pak matika. Jediná dobrá zítřejší hodina. Jo, jsem divná, mám ráda matiku. Konečně hodina, kde se nenudím. Na začátku hodiny se zadají příklady a já si v klidu můžu počítat. Další hodina angličtina, píšeme test. Opravdu mi přijde vtipné, když máme celohodinový test a já jsem s ním hotová za deset minut. V tělocviku bychom ovšem už měli jít zase na tatami, doufám, že tam půjdeme. A tento týden budu na jitsu bez něho :( To se mi vůbec, ale vůbec nelíbí :(

Ještě si potřebuju vybrat téma do slohovky, musíme napsat úvahu. A kupodivu jsme dostali možnost zvolit si téma, které chceme. Asi se konečně vyjádřím k tématu titulky x dabing.

Přes víkend jsem opět sledovala svoji milovanou Buffy. Projela jsem třetí sérii. Těch několik scén mi připomělo, proč Buffy tak miluji a proč je Joss génius.

Btw, fotili jsme se na tablo. Zážitek na celý život. Viděli jste někdo v Dokonalém světě fotografa George? Přesně takového týpka jsme měli :D Sice neříkal 'Chceš mě, ano, chceš mě', ale nebyl od toho daleko :D Nicméně byl velmi příjemný a mám 30 fotek, ze kterých si můžu vybrat.

xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 valleria valleria | Web | 12. března 2011 v 20:29 | Reagovat

Facebook x Twitter: souhlas, FB je navěky looser xD
Vážně mě mrzí, že ti to nedopadlo, všechno bude dobré :)
To já mám češtinu ráda, občas bereme téma, která mě nebaví, třeba nedávno dadaismus - hrůza xD, ale nijak vyloženě mi to nevadí, úvahu jsem před pár týdny psali taky, já psala maturita a co dál? :D za jedna, naštěstí xD ale na konci roku budem psát další a to už bude horší, u každého tématu bude jiný útvar xD kruci.
Ráda bych ty fotky viděla, doufám, že nám nějaké brzy ukážeš :))

2 Katka Katka | Web | 14. března 2011 v 22:15 | Reagovat

Chápu tě taky mám podobné problémy, jak to co jsi zmiňovala s Kůstkou tak se školou.
Ikdyž se školou je to trochu opačně, Čj zbožňuju a jde mi, matika mě ničí a komlikuje mi život, asi ji nikdy nepřijdu na kloup a navíc nesnášim jak je toho tenhle rok tak hodně, pořád ty testy, zkoušení, maturitní témata a často je učitelům jedno jestli z toho předmětu maturuje a nebo ne.
Jinak přeju lepší náladu a držim palce ať se máš líp

3 Lil Lil | Web | 27. března 2011 v 10:34 | Reagovat

Koukám, že špatné období jsem neměla jen já. Musí nám být zle, aby nám potom mohlo být zase dobře. Nebo něco takovýho jsem slyšela.
Z focení na tablo mám respekt. Obrovskej.
Že miluješ matiku? Tak to máš můj obdiv. Pro mě je matika jako Sauronovo oko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama