Things change, friends leave, and life doesn’t stop for anybody

3. dubna 2011 v 22:05 | Kelly |  Diary

Hey guys, long time no see.
Ano ano, dlouhou dobu jsem vás neinformovala o dění ve svém životě. Měsíc? Možná i víc. Nicméně, nastal čas vše sesumírovat a zapsat.

Dlouho jsem přemýšlela, jaký zvolit nadpis pro tento článek, až jsem našla tento perfektní citát. Hlavně ta část 'things change' je hodně výstižná. Neudálo se ani tak moc věcí jako spíš jen pár zásadních. A jedna mě zasáhla tak moc, že jsem sama byla překvapená, jak moc mě to vzalo. Snažila jsem se z těch negativních pocitů vypsat už dříve, ale pokaždé, když jsem jen pomyslela, co bych napsala, jsem zjistila, že to ještě nedokážu bez toho, aniž bych si musela donést kapesníčky. Jsem prostě hloupá, když jsem si myslela, že mezi námi je víc než 'pouhé' přátelství. Holt nejsem ona. Pomalu se s tím srovnávám, a je to o to těžší, jak se ke mně neustále chová, jak je ke mně milý, škádlíme se jako dřív, máme mezi sebou úžasný vztah. Ovšem 'jen' jako kamarádi. Schválně používám uvozovky, protože naše přátelství pro mě znamená nesmírně moc a vážím si ho. Jsem ubohá, když si uchovávám naději, že v létě možná, když já tu budu a ona bude pryč někde 150 kilometrů daleko?

V poslední době se zase nacházím v období, kdy mě hodiny češtiny a němčiny neskonale vytáčejí. Zřejmě je na vině naše úžasně neschopná učitelka. Nevadí, že za dva měsíce maturuju. God, rychle od tohoto tématu pryč, nebo se zase vzteknu a budu mít urgentní potřebu do něčeho praštit. Seriously. Celkově mě ale už pobyt ve škole rozčiluje, aneb jak řekla moje kamarádka, už mě vytáčí i chodník v areálu školy. Na druhou stranu mi bude intr i škola chybět, to vím jistě. Zvláště po tomto roce, žádný rok jsem se nepřátelila s tolika lidmi z jiných ročníků jako letos. A nejvíc s prváky XD

Moc mi budou chybět moje nové kamarádky z jitsu, hlavně jedna z nich. Mám je ráda obě dvě, ale ta druhá je mi bližší, protože prožívá podobné věci jako já. Zašly jsem si spolu na pizzu, snažily se všechno probrat, ale čas neúprosně běžel a my pořád měly milion věcí, co jsme chtěly říct. Proto mám ráda smsky zadarmo :D

Říkala jsem si, že se dokoukám na stávající díly druhé série TVD a pak se začnu učit na maturitu. No, to by možná vyšlo, kdyby mi výše zmiňovaná kamarádka neukázala dokonalý seriál Human Weapon z roku 2007 o bojových uměních. Miluju bojová umění, je to můj nejoblíběnější sport, chtěla bych víc cvičení XD A když se ještě díváte, jak bojuje a trénuje úžasný Jason Chambers, opravdu se vám nechce odejít od obrazovky. Perlička, seriál jsem stáhla samozřejmě v angličtině, že si pak najdu titulky. Ouha, nejsou ani české, ani anglické. Zjistila jsem ale, že mi to nevadí :-)

Sotva jsem dneska přijela na intr, vytočila mě spolubydlící. Od září ji letos tak nějak nemůžu vystát, chvílemi je to v pohodě, ale pak bych ji nejradši seřvala na tři doby nebo praštila. Přijde mi, že je někde zaseklá na dvanácti letech, strašně se snaží být dospělá a za dámu, ale pak se zachová jako rozmazlený fracek.

Ve středu mě čekají závěrečné zkoušky z tělocviku ze sebeobrany a z těch několika mála technik z juda nebo karate, které jsme se za ty čtyři roky naučili. Při pohledu na některé holky ze třídy se mi chce brečet, když je vidím cvičit. Ještěže chodím na jitsu se stejně zapálenými lidmi jako já, tam mám příležitost se naučit dané techniky pořádně a efektivně. Jesti se dostanu na vysokou, budu si pak buď v Praze nebo Olomouci najít nějaký oddíl. A při pomyšlení na prázdniny bez tatami je mi hrozně. XD

Jestli jste zvládly dočíst až sem, obdivuji vás a děkuji :-) Raději už však tento článek ukončím.

xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adelle Adelle | Web | 4. dubna 2011 v 19:08 | Reagovat

Četla, četla až o konce, ale nestíhám, plnohodnotný komentář později.. :-)

2 Adelle Adelle | Web | 5. dubna 2011 v 15:33 | Reagovat

Myslím, že je důležutí si udržovat určité, protože všechno se v životě může obrátit. Ale zase na těch nadějích nelpět příliš. To by to pak totiž nemuselo dopadnout dobře. S maturitou ti držím palce. Popravdě si nedovedu představit, jak budu maturovat já. Ze šesti předmětů. K TVD ti gratuluju, že ten posledí díl je úplně šílený... Jsem nažhavená na čtvrteční nový díl! Už se nemůžu dočkat! :-) S těmi bojovými sporty jsi mě překvapila. Já obecně na sport mc nejsem, ale když už tak si třeba dám tenis nebo badminton. Nicméně určitě to musí být zajímavé. :-)

3 Lil Lil | Web | 5. dubna 2011 v 16:53 | Reagovat

Tohle je hrozně těžké. Podle mě taková přátelství nemůžou fungovat, protože je vždy aspoň jeden člověk nešťastný. Jasně, máte krásnej vztah, ale nebylo by ti, když se na to podíváš hodně s odstupem, líp, kdyby ses kvůli němu už nemusela trápit?

4 valleria valleria | Web | 16. dubna 2011 v 12:30 | Reagovat

Všechno je možné, nepřestávej doufat. A i kdyby ne, tak přesto že to může být těžké, přátelství je někdy cennější :)
Němčina mě vytáčela vždy, na češtinu máme dobrou učitelku a mám jí ráda, takže já jsem spokojená, ale chápu tě, maturitní předměty a špatní učitelé, to je velice nevhodné spojení.

Jo, smsky zadarmo jsou sice kámošky, ale na druhou stranu mě nebaví psaní na mobilu xD
O tom seriálu jsem ještě nikdy neslyšela, až od tebe, ale páni Jason Chambers... hm. to zní zajímavě, ale teď mám smůlu, mám rozkoukané TVD xD Strašně ti závidím to bojové umění, taky bych na to chtěla chodit, akorát u nás doma je to trošku složitější x( xD
Mě zas od tohoto roku štve spolužačka. Vždycky mi na ní vadilo několik věcí, ale poslední dobou mě rozčiluje opravdu nehorázně.

Klidně bys mohla psát i dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama