Květen 2011

"You know I love the guy, but I swear he writes like freaking Yoda!"

29. května 2011 v 21:36 | Kelly |  News
Hey, ani nevím, jak kolik času uteklo od doby, kdy jsem přidala nějakou tu grafiku. Snad to teď trošku napravím. Avatary mi už delší dobu ležely v počítači, tak jsem se je odhodlala zveřejnit (nevím, jestli jsem udělala dobře :-/), ten poslední je k novému layoutu :).

2x Booth/Bones; 2x Bones

Damon/Elena - miluju tuhle scénu

Buffy/Angel - tenhle kousek jsem měla v počítači snad od Vánoc... pořád můj nejoblíbenější pár

Buffy/Angel II. - úryvek textu pochází z naprosto úchvatné písničky "Rolling In The Deep", kterou jsem slyšela v 2x20 Glee. Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že ty dva naprosto vystihuje.

Jensen Ackles - pokus o vytvoření relativně světlého wallpaperu a vůbec první pokus o wallpaper s Jensenem.


Maybe Then We Could Try To Be Together

26. května 2011 v 15:29 | Kelly |  News

Nastavila jsem nový lay. S touhle fotkou jsem si už dlouho chtěla pohrát, celkem jsem i spokojená s tím, jak to dopadlo. Snad se vám také aspoň trošku líbít :)

Na příště plánuju asi TVD nebo Buffy/Angel. Ještě uvidíme podle momentálního rozpoložení :)

“Watch this, I’m about to Brennanize you.”

26. května 2011 v 14:19 | Kelly |  Diary
Hey, maturita úspěšně za mnou, tedy větší část. Ještě mě čekají písemné příští týden, ale to už bude pohodička. Svaťák jsem strávila na intru, v životě jsem se fakt tak moc neučila. Ale stejně jsme si s pár dalšími čtvrťáky našli čas jít si zahrát beach :D Jo jo, takhle se to dělá. Kamarádka mi donesla pytel čokolády a vytáhla mě na nákupy. Chtěla jsem šátek k maturitě, pořídila jsem si úplně úžasný. A nakonec jsem odešla i s novými žabkami. Neodolala jsem.

Včera jsem se dokoukala na finále druhé série Glee. Wow. Wow. Pořád jsem ohromena. Písničku "Pretending" asi na hodně dlouho nedostanu z hlavy. A co dodat k finále Bones? Hodgela byli tak sladcí, úžasní, dokonalí, šťastní... A konec... Wow. Budeme mít malé brennanňátko :D Ale nevím, bylo to takové divné, když nám ani neukázali polibek, nic a najednou BB čekají dítě. Holt to bylo asi takhle:

Booth: "I'll tell you what, when you get a good look at that pudgy, little baby face, hormones are going to go wacko, right? And before you know it, BANG! Mama Bones!"
Brennan: "That's not how it happens, Booth."
Booth: "I think that's how it works."

Musím říct, že ze závěru TVD jsem byla zklamaná. Připadalo mi to jako soutěž, kdo nechá zemřít co nejvíce postav. A TVD chtěly vyhrát. To se jim povedlo. Co to sakra udělali Stefanovi? Přišlo mi to až trapné, divné, vynucené, naprosto odporné. Delena polibek, hm, další zklamání. Pusa z lítosti, zdá se mi to podobné poslední scéně mezi Buffy a Spikem - taky mu řekla, že ho miluje, když předpokládala, že už se s ním nikdy neuvidí, protože zemře. Ani nevím, jestli se těším na další sérii. Na co se ale těším, je čtvrtá série True Blood. A Ringer. Na ten jsem opravdu zvědavá.
Moje angličtinářka mi dala na rozloučenou knížku, román "Three Men And a Maybe". Zatím jsem přečetla první kapitolu a opravdu se mi to líbí. Je to vtipné a poutavé.

Ach jo. Mám za sebou maturitu, skvělé výsledky, neměla bych být šťastná? Nebo aspoň mít radost? Prostě mi přijde, že o nic nejde, nic se nestalo, nic se nezměnilo. Akorát se cítím smutná a pomalu zoufalá. Nevím jestli proto, že všechno končí, že už neuvidím lidi, které mám neskutečně ráda nebo já nevím. Life's weird. Teď ještě musím počkat na výsledky přijímaček. To čekání je hrozné. O svaťáku mi to ani tak nepřišlo, protože jsem měla jiné věci na práci, ale teď, když už mám klid, tak mě to znervózňuje.
Těším se, až budu moct dokoukat všechny ty seriály, které mi chybí a které jsem zanedbávala. Asi nebudu dělat nic jiného XD. A taky si musím ještě propočítat nějaké příklady z matematiky, protože z ní maturuju.

Jak já bych se chtěla podívat do Londýna, do Anglie. Asi mi to o prázdninách zase nebude dopřáno. Co už, svět se nezboří, že. Ne, opravdu jsem se nesnažila o ironické a skeptické pojetí tohoto článku, ale zdá se, že má snaha o veselý článek vyšla vniveč. Půjdu si koupit ledovou třísť.

"There's no such thing as a bad idea, just poorly-executed awesome ones." (Damon, TVD)