“Watch this, I’m about to Brennanize you.”

26. května 2011 v 14:19 | Kelly |  Diary
Hey, maturita úspěšně za mnou, tedy větší část. Ještě mě čekají písemné příští týden, ale to už bude pohodička. Svaťák jsem strávila na intru, v životě jsem se fakt tak moc neučila. Ale stejně jsme si s pár dalšími čtvrťáky našli čas jít si zahrát beach :D Jo jo, takhle se to dělá. Kamarádka mi donesla pytel čokolády a vytáhla mě na nákupy. Chtěla jsem šátek k maturitě, pořídila jsem si úplně úžasný. A nakonec jsem odešla i s novými žabkami. Neodolala jsem.

Včera jsem se dokoukala na finále druhé série Glee. Wow. Wow. Pořád jsem ohromena. Písničku "Pretending" asi na hodně dlouho nedostanu z hlavy. A co dodat k finále Bones? Hodgela byli tak sladcí, úžasní, dokonalí, šťastní... A konec... Wow. Budeme mít malé brennanňátko :D Ale nevím, bylo to takové divné, když nám ani neukázali polibek, nic a najednou BB čekají dítě. Holt to bylo asi takhle:

Booth: "I'll tell you what, when you get a good look at that pudgy, little baby face, hormones are going to go wacko, right? And before you know it, BANG! Mama Bones!"
Brennan: "That's not how it happens, Booth."
Booth: "I think that's how it works."

Musím říct, že ze závěru TVD jsem byla zklamaná. Připadalo mi to jako soutěž, kdo nechá zemřít co nejvíce postav. A TVD chtěly vyhrát. To se jim povedlo. Co to sakra udělali Stefanovi? Přišlo mi to až trapné, divné, vynucené, naprosto odporné. Delena polibek, hm, další zklamání. Pusa z lítosti, zdá se mi to podobné poslední scéně mezi Buffy a Spikem - taky mu řekla, že ho miluje, když předpokládala, že už se s ním nikdy neuvidí, protože zemře. Ani nevím, jestli se těším na další sérii. Na co se ale těším, je čtvrtá série True Blood. A Ringer. Na ten jsem opravdu zvědavá.
Moje angličtinářka mi dala na rozloučenou knížku, román "Three Men And a Maybe". Zatím jsem přečetla první kapitolu a opravdu se mi to líbí. Je to vtipné a poutavé.

Ach jo. Mám za sebou maturitu, skvělé výsledky, neměla bych být šťastná? Nebo aspoň mít radost? Prostě mi přijde, že o nic nejde, nic se nestalo, nic se nezměnilo. Akorát se cítím smutná a pomalu zoufalá. Nevím jestli proto, že všechno končí, že už neuvidím lidi, které mám neskutečně ráda nebo já nevím. Life's weird. Teď ještě musím počkat na výsledky přijímaček. To čekání je hrozné. O svaťáku mi to ani tak nepřišlo, protože jsem měla jiné věci na práci, ale teď, když už mám klid, tak mě to znervózňuje.
Těším se, až budu moct dokoukat všechny ty seriály, které mi chybí a které jsem zanedbávala. Asi nebudu dělat nic jiného XD. A taky si musím ještě propočítat nějaké příklady z matematiky, protože z ní maturuju.

Jak já bych se chtěla podívat do Londýna, do Anglie. Asi mi to o prázdninách zase nebude dopřáno. Co už, svět se nezboří, že. Ne, opravdu jsem se nesnažila o ironické a skeptické pojetí tohoto článku, ale zdá se, že má snaha o veselý článek vyšla vniveč. Půjdu si koupit ledovou třísť.

"There's no such thing as a bad idea, just poorly-executed awesome ones." (Damon, TVD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 valleria valleria | Web | 26. května 2011 v 16:23 | Reagovat

K maturitě ti ještě jednou gratuluji, nepochybovala jsem, že bys to nezvládla :)
Pak se podívám na youtube na tu písničku Pretending... kdo jí zpívá v originále? :D
He Kostičky :D Hodgela... já ty dva zbožňuju, na konci to "have I ever told you"... to bylo tak milé :) A BB xD xD upřímně ještě teď jsem trochu mimo a těžko se mi tomu věří, a od třetí řady byl vždy polibek / i když v 4 jen fantazijní xD ale bylo jich víc, na omluvu/ a teď nám nic neukázali, jsou zlí :D Ale určitě nám to příští řadu vynahradí. Heh, mama bones :D to mě vždycky pobaví.
TVD si popsala jako z mé hlavy :) naprosto souhlasím, D/E, Stefan a všechny ty zabité postavy...
Asi chápu, jak to myslíš. To je něco jako, když máš 18. narozeniny, taky se vlastně nic nemění xD
Maturuješ z matiky? Dobrovolně?
Do toho bych asi nešla, nejsem zas úplně tupá, ale nevím, jestli bych to chtěla riskovat :) i když nevím, jesli společenské vědy jsou lepší... :D
A jsem ráda, že si konečně i tady :) už mi tvé články chyběly, i když tě mám na twitteru (:

2 Patty Patty | Web | 26. května 2011 v 16:58 | Reagovat

Velká gratulace k maturitě :-)
Tak jsem si ze zvědavosti pustila Pretending. A už stahuji. Nádherná písnička :-) Mama Bones, LOL :-D Booth ani netušil jak blízko je k pravdě :-D Z konce série jsem ještě teď na vážkách, pořád tak nějak pořádně ani nevím co si myslet. Ale už se těším na další sérii :-)

3 valleria valleria | Web | 26. května 2011 v 17:36 | Reagovat

Heh.. tak si vzpomínám, že sem se tě na tu matiku už jednou ptala, že? xD úplně mi to vypadlo z hlavy, dneska bych nejraději zavřela oči a probrala se až v sobotu ráno :D

4 Adelle Adelle | Web | 28. května 2011 v 9:58 | Reagovat

Tak znovu gratuluju k maturitě. Podle mě je důležité všehcen ten strest a učení proládát i příjemými věcmi. A z vlastní zkušenosti vím, že fyzická aktivita je nejlepší. :-) Z Glee jsem nadšená, ještě teď rozdýchávám fakt, že to poravdu dopadlo podle mých představ. :D A Bones a Booth budou mít dítě? Jako doopravdy? No to snad ne! Z TVD jsem také zklamaná, se vším souhlasím. Ale četla jsem synopsi k třetí sérii a prý - Ze Stefana se pomalu stává to zvíře, kterým nechtěl být, Damon a Elena jsou rozrušeni jejich prohlubujícího se vztahu, zatímco hledají prostředky pro záchranu Stefana. No tak uvidíme. Zaplať pán Bůh, já na konci školního rku do té Anglie jedu, tak doufám, že nebudu zklamaná. Ale to snad ani nejde. Tak držím palce při písemné maturitě a matice. :-)

5 Lola Lola | Web | 31. května 2011 v 19:48 | Reagovat

Taky ještě jednou gratuluju k maturitě! :-) Nechci sama sebe vidět za rok.. :-/
Tu písničku z Glee jsem si pouštěla a je opravdu hezká ;-)

6 Katka Katka | Web | 3. června 2011 v 11:39 | Reagovat

Velká gratulace k maturitě :-) Jinak naprosto tě chápu, taky už se mi moc stýská :-(  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama