Červen 2011

Forever... that's the whole point

27. června 2011 v 18:53 | Kelly |  News
Uvědomila jsem si, že jsem tu ještě neměla design s mým absolutně nejoblíbenějším tv párem, Bufy & Angel. Přemohla jsem svou lenost a tuto nestoudnost napravila:) A dost se mi i líbí. Miluju ty jejich fotky z dílu 7x21.

Snad se vám taky bude aspoň trošku líbit :)

Bon Jovi - We Weren't Born to Follow

27. června 2011 v 11:04 | Kelly |  Music
Neznám od Bon Joviho moc písniček, ale tahle se mi snad líbí nejvíc. Poslední dobou ji kromě Glee poslouchám nejvíc. Dává mí energii, je to takový můj energeťák, akorát v ní není cukr :)


Jules: "You know how hard it is to shower when you don't have a shower?"

27. června 2011 v 10:59 | Kelly |  Diary

Mám prázdniny, neměla bych tedy mít radost a užívat si je plnými doušky a ne místo toho být otrávená, znuděná a protivná? Nevím proč, asi že nemám co dělat kromě té pitomé autoškoly, která mě nechutně nebaví a řízení nesnáším. Říkám to rovnou, jediné auto, které kdy budu řídit, bude automat. Tečka.

Jak mně chybí tatami. Ten úžasný pocit vybít se, doslova se vybít, to na grapplingu miluju. Boj bez boje, nic nehrozí, jen prostě chcete vyhrát, protože je to otázka vaší hrdosti a ne života. A někdy ne jenom o pýše, ale i o něčem jiném. Nejenže se tak učíte a obohacujete, je to o důvěře, vytváříte si s tím člověkem určité pouto, protože se musíte naučit ovládnout svou sílu, poslouchat své tělo, co snesete a co už ne a víte, že máte jistou moc nad tím druhým a můžete mu opravdu ublížit a prostě mu musíte věřit. Jestli jsem se opravdu něco naučila, důvěra se prostě nestane, musí se získat, pracovat na ní a jak je jednou zrazena, už tu ránu nelze zacelit, vždy zůstane jizva, která čas od času pálí.

Dodívala jsem se na druhou sérii "Cougar Town", celkem mě mrzí, že zatím není víc sérií. Ani nevím, jestli jich víc bude. A konečně, nevím, po kolika letech jsem se dodívala na první sérii "Stargate Atlantis". Sjíždím druhou sérii a fakt mě to baví. Jen doufám, že to nebudou tak natahovat a dělat šílenosti, jen aby ten seriál udrželi na živu jako SG-1. Viděly jste závěr šesté řady HIMYM? Wow, takový cliffhanger není fér.

Víte, čím je dnešní den senzační? První díl premiérové čtvrté série "True Blood". Četla jsem nějaké spoilery, jsem zvědavá, ale nejsem moc nadšená z myšlenky tolika nových postav.

Chjo, musím se jít nechat vyfotit, potřebuju asi tak milion fotek na různé průkazky kvůli vysoké. Nemám takové focení ráda. A ještě k tomu z anfasu.

Opět jsem si postěžovala, takže můžu tento článek považovat za úspěšný. He, ironie ze mě přímo tryská. Vážně potřebuju do něčeho praštit.

Pár věcí...

18. června 2011 v 18:27 | Kelly |  Others
Tohle jsem nedávno našla na internetu. Pro zasmání. Ale když se nad tím zamyslíte, není to daleko od pravdy :D A takové techniky na zemi...

Zde je pár důvodů, které potvrzují tvrzení, že Ju-jitsu=sex

1. Učíte se mnohem více tím, že je děláte, než tím, že o nich mluvíte
2. Mohou končit potřebou zdravotní péče, zvláště když nejste opatrní a zvolíte si špatného partnera
3. Nikdy toho nemáte dost, ale občas se musíte zastavit, abyste si odpočinuli
4. Vždy je budete provozovat lépe s dlouhodobým partnerem
Začátek formuláře
5. Je lepší začínat na měkkém, ale ne příliš vypérovaném povrchu
6. Někteří lidé zjišťují, že lehce udeřit svého partnera má pozitivní účinky
7. Když jsou dobré, jsou skutečně dobré, a když jsou špatně, stále nejsou nejhorší!
8. Budete-li je dělat na veřejnosti, získáte komický vzhled a budete přitahovat policii
9. Existují speciální kluby, které se jim věnují, i když většina lidí o nich neví
10. Jediná forma jejich individuální praxe vám dá velmi silná zápěstí
11. Rychleji neznamená lépe
12. Někdy trpí vaše kolena
13. Citlivost a dobré načasování přispívají k znamenité technice
14. "Plný zásah" pomáhá řídit vašeho partnera po celou dobu "cvičení"
15. V mnoha případech je důležité ohýbat kolena a snižovat vaše boky
16. Speciální vybavení je může učinit zajímavějšími
17. Někteří lidé shledávají, že čím jsou tvrdší, tím jsou lepší
18. Můžete je provozovat současně s několika lidmi

"Is being happy a bad thing?"

18. června 2011 v 18:05 | Kelly |  Diary
Paráda, už vím, že jsem odmaturovala. Sice netuším s jakým výsledkem, ale odmaturovala. Hurray me. Ne, bez ironického podtextu, o němž ani nevím, jestli v tom krátkém zvolání vidíte jako já, jsem ráda, že to mám za sebou.

Mám za sebou naprosto parádní dva (a kousek) dny. Byla jsem zpátky ve škole (kdo by to byl čekal, že po čtrnácti dnech se tam hned vrátím, že :D). Moje kamarádka, uki - sparing měla zkoušky v ju-jitsu a já jsem byla její sparing, ten, kterýho háže na zem. Na to, jak je hubená, je fakt drsná :D. Spolu s ní dělali zkoušky ještě má druhá kamarádka a god-damnit-why-can't-you-be-my-BF kamarád. Já fakt nevím, to si neuvědomuje, že tak, jak se ke mně chová (já k němu), se kamarádi rozhodně nechovají?? A já s tím nic neudělám, protože se mi to líbí a doufám, nevzdávám se naděje. Nicméně, zkoušky zládli úspěšně, velký sensei všechny pochválil :) A následné posezení byla třešnička na dortu. I když, byl tam bývalý mé kamarádky, která se stále nepřenesla přes to, že už nejsou spolu, a vypadalo to, že by byl rád, kdybych já nebyla jen kamarádka. Což se divné, špatné. Musím se ale přiznat, že se mi jeho pozornost líbila. Říkala jsem už, že je to špatné? Vzhledem k tomu, že jsem ho viděla naposledy v mém životě, tak je to stejně jedno, že. A odvezla jsem si naprosto příšernou modřinu na spodní straně předloktí. Jak kdyby mě týrali :D

Začala jsem s autoškolou. Už jsem absolvovala své první jízdy na cvičáku, jsem z toho naprosto vystresovaná. Ničeho jsem se fakt tak nebála jako jízdy autem, kde já řídím. Ani maturita pro mě nebyla tak hrozná. Nějak to budu muset překonat. Zatím sice netuším jak, ale budu muset.

Jak je možné, že pokaždé, když chci něco napsat, z toho vyjde něco úplně jiného, než jsem zamýšlela? Obsah je sice stejný, ale mělo to vypadat jinak. Třeba jednou.

Sledujete někdo "Cougar Town"? Já ten seriál žeru. Sice to není takový ten seriál, u kterého padáte smíchy ze židle nebo vám tečou potoky slz, ale je výborný a návykový. Jo, mít takovou partu přátel.

Thanks for reading this and being around,

xoxo

Supernatural 6x03

13. června 2011 v 18:47 | Kelly |  QuotesCastiel: Hello.
Sam: Hello?
C: Y-yes.
S: (Imitating Castiel) "Hello."(Normal voice) "Hello"?
C: Uh, that is still the term?
S: I spent all that time trying to get through to you. Dean calls once, and now it's (imitating Castiel) "Hello"?!
C: Yes.
S: So, what, you -- you like him better or something? (Scoffs)
C: Dean and I do share a more profound bond. (To Dean) I wasn't gonna mention it.

Spike: "It's a big rock. I can't wait to tell my friends. They don't have a rock this big."

13. června 2011 v 18:08 | Kelly |  News
Tak jo, vážně se nudím. Proto tu mám pár avatarů se Sarah. Tyto fotky naprosto zbožňuju, nebyla jiná možnost než je použít. A taky dva wallpapery. Nejsem si jistá, jestli jsem je měla zveřejňovat.
Btw, taky vás ta stávka ve čtvrtek tak nehorázně rozčiluje? Protože mi málem zničila plány. Aspoň z dvoudenního výletu bude třídenní.
A chci nový design, líbí se mi záhlaví, ale je čas na něco světlejšího. Jen nevím, co. Jako vždy.


5x Sarah Michelle Gellar


Emily Deschanel - nevím, co jsem zamýšlela, ale takhle to rozhodně vypadat nemělo

Katherine (aka Nina Dobrev) - hm, radši nekomentovat
"We came here in peace, we expect to go in one... piece."

9. června 2011 v 9:59 | Kelly |  News
Asi jdu vážně do sebe, protože jinak nechápu, co tu dělám tak brzy s aktuálkou :D To zřejmě budu přemíra volného času. Aspoň můžu konečně dokoukat SPN a v televizi se opět dívám na Gilmorky a Walker, Texas Ranger.

3x Lea Michelle, 6x The Vampire Diaries

Btw, pro ty kdo neznají, hláška v nadpisu pochází ze seriálu Stargate SG-1


tag: avatars

"Fire bad; tree pretty."

5. června 2011 v 18:13 | Kelly |  Diary
Oz: "Guys take a moment to deal with this: - we survived."
Buffy: "It was a hell of a battle!"
Oz: "Not the battle, high school."

Zdá se mi, že můj mozek je tak nějak ještě stále na úrovni "fire bad, tree pretty". Nevím, jestli to způsobilo velké učení na maturitu, stres z přijímacího pohovoru, loučení se s přáteli nebo co, nicméně doufám, že se brzy dostanu do normálu.

Tento článeček píšu zejména díky (pro) vallerii, která se mě v komentářích ptala na tři slova, kterými bych popsala maturitu. Celkem složitý úkol, protože části maturity byly v podstatě dvě - školní a státní. Takže použiju celkem šest slov, snad to nebude vadit ;-)

Školní část - vyčerpávající, šílená a nefér. Je jasné, že naučit se tunu textu je únavné, a to i když se připravujete poctivě celé čtyři roky jako já. Stejně nechápu smysl toho, že se vyberou čtyři předměty a musíte odříkat vše, co jste se naučili za dobu studia, i když předmětů jste měli daleko víc. A nefér? Někomu to možná bude připadat zarážející, ale je to tak, zkouší vás učitelé, kteří vás znají, nejsou objektivní. Ano, a jedné straně výhoda, ale jak k tomu přijdeme my poctiví, když u maturity pak stejně někdo, kdo to umí tak tak (ehm, neumí), dostane čtyřku z milosti? Nejen u maturity... Jinak jsem maturovala z práva, kriminalistiky + bezpečnostní činnosti (cizinecká, dopravní a pořádková policie), češtiny a angličtiny (vyšší úroveň).

Státní část - pohoda, nedořešená, zdlouhavá. Na státní část maturit jsem se ani nepřipravovala. Psala jsem akorát v říjnu generálku a potom v češtině jsme psali cvičný didaktický test a pár slohovek. Stejně to bylo na nic, protože v češtině mi didaktický test připadal těžší (neřeším) a krom tak čtyř příkladů neměl s češtinou absolutně nic společného. Haló, maturuju z češtiny, nedělám test obecně studijních předpokladů! Angličtina mi na druhou stranu přišla lehčí než na generálce v říjnu. Nemyslím si, že se jednalo o úroveň B2, kterou se vyšší úroveň prezentuje. A fakt se mi nelíbí, že musím na výsledky čekat do 20. června. Jo, 17. je sice dostane škola, ale jak já budu vědět, jak jsem dopadla? Ti, co to neudělali, si pro maturitní vysvědčení půjdou úplně zbytečně... Btw, dala jsem si nepovinnou matiku. Tři příklady jsem nespočítala, o jednom už vím, že ho mám blbě, zbytek snad dobře. Na to, že jsem se na to nepřipravovala...

Ehm, chtěla jsem krátký článek, že? Nějak se nezadařilo. Ještě se musím zmínit, že jsem začala dělat autoškolu. Přijela jsem domů, navštívil mě děda a oznámil mi, že druhý den mi začíná autoškola. Dostávám panickou hrůzu, když si sama sebe představím za volantem... Teorie je v klidu, 361 znám ze školy... Myslím, že zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích by měl znát každý. A třeba bych to dala jako povinnou součást maturity.

Doufám, že se vám líbí hláška z Buffy (3x22 Graduation Day II). Oz to vystihnul pěkně :)

xoxo

"Mom, dead people are talking to you. Do the math! "

5. června 2011 v 17:47 | Kelly |  News
Jde vidět, že se fakt nudím. Třeba tu budou častější aktuálky :)

6x Sarah Michelle GellarRobin Hood - v týdnu jsem viděla film Robin Hood z roku 2010 s Russelem Crowem a Cate Blanchet a úplně jsem se do něho zamilovala. Škoda, že můj wallpaper nevystihuje, jak skvělý film to je. Romantická scéna s Robinem a Marion.


Lea Michele

5. června 2011 v 17:34 | Kelly |  Article Pictures
Jak může být někdo tak úžasný?


David Boreanaz

4. června 2011 v 16:57 | Kelly |  Article Pictures
Kopírujte pouze se zdrojem, nebo nejlépe vůbec :)"This isn't funny Dean, the voice says I'm almost out of minutes."

4. června 2011 v 16:49 | Kelly |  News
Nějak mě chytla tvořivá nálada a výsledkem je pár avatarů a wall s Mishou Collinsem. Jinak už se blížím do závěru páté série a pak mě čeká šestá.
Taky jsem našla pro mě nový typ grafiky, tzv. article pictures, které mají sloužit jako úvodníky ke článkům. Velmi se mi zalíbily, především svými rozměry. Zkusila jsem nějaké vytvořit s Davidem.

3x Candice Accola, 5x Emily Deschanel, 4x Misha Collins (na ně jsem obzvláště hrdá:))

Misha - celkem jednoduchý wallpaper s naprosto úžasnou fotkou Mishi. A fakt se mi líbí, jak se jeho jméno objevuje jen pod určitým úhlem :)

3x David Boreanaz"At the end of the journey you're not the same"

1. června 2011 v 20:30 | Kelly |  Diary

Ne, fakt jsem nechtěla brečet. Fakt jsem se nechtěla rozbrečet před ním. A on tu byl. A jeho utěšující objetí taky. Jako vždy. Jeho úžasná snaha mě rozveselit. A jistota, že spolu o prázdninách půjdeme cvičit. Že se přece uvidíme...

Asi to na mě všechno dolehlo, že je konec jedné velké etapy v mém životě. Ráno jsem si byla napsat maturitu z matematiky, dala jsem si ji jako nepovinný předmět. Tři příklady jsem nevěděla vůbec, o jednom už vím, ze ho mám blbě, doufám, že ostatní mám dobře. Pak jsem pokračovala s angličtinou, zvolila jsem si vyšší úroveň. Ne, nejsem cvok :D Musím říct, že mi ten test připadal daleko jednodušší než na generálce v říjnu. Poslech skoro celý americká angličtina, takže největší luxus :) Mám z toho test dobrý pocit, snad oprávněně.

No a potom jsem šla na svůj poslední trénink jitsu. Sice tam ještě jednou pojedu příští týden, ale to jen budu dělat sparinga kamarádce na zkoušky, takže si pořádně nezacvičím. Jako by si to trenér pamatoval, cvičili jsme techniky, které jsem se učila na mých úplně prvních hodinách a dokonce jsem i opět cvičila s mým kamarádem. Doprovodil mě na pokoj, sundal mi záclony, abych nemusela lozit po stolech a pak jsem se tak nějak neudržela...

Nejlepší na konec, na našem předávání maturitní vysvědčení budu mít za naši třídu děkovný/rozlučkový proslov. Zajímalo by mě, co tam vymyslím. A tak, mám na to dvacet dní, za tu dobu musím něco vymyslet.

xoxo