Jules: "You know how hard it is to shower when you don't have a shower?"

27. června 2011 v 10:59 | Kelly |  Diary

Mám prázdniny, neměla bych tedy mít radost a užívat si je plnými doušky a ne místo toho být otrávená, znuděná a protivná? Nevím proč, asi že nemám co dělat kromě té pitomé autoškoly, která mě nechutně nebaví a řízení nesnáším. Říkám to rovnou, jediné auto, které kdy budu řídit, bude automat. Tečka.

Jak mně chybí tatami. Ten úžasný pocit vybít se, doslova se vybít, to na grapplingu miluju. Boj bez boje, nic nehrozí, jen prostě chcete vyhrát, protože je to otázka vaší hrdosti a ne života. A někdy ne jenom o pýše, ale i o něčem jiném. Nejenže se tak učíte a obohacujete, je to o důvěře, vytváříte si s tím člověkem určité pouto, protože se musíte naučit ovládnout svou sílu, poslouchat své tělo, co snesete a co už ne a víte, že máte jistou moc nad tím druhým a můžete mu opravdu ublížit a prostě mu musíte věřit. Jestli jsem se opravdu něco naučila, důvěra se prostě nestane, musí se získat, pracovat na ní a jak je jednou zrazena, už tu ránu nelze zacelit, vždy zůstane jizva, která čas od času pálí.

Dodívala jsem se na druhou sérii "Cougar Town", celkem mě mrzí, že zatím není víc sérií. Ani nevím, jestli jich víc bude. A konečně, nevím, po kolika letech jsem se dodívala na první sérii "Stargate Atlantis". Sjíždím druhou sérii a fakt mě to baví. Jen doufám, že to nebudou tak natahovat a dělat šílenosti, jen aby ten seriál udrželi na živu jako SG-1. Viděly jste závěr šesté řady HIMYM? Wow, takový cliffhanger není fér.

Víte, čím je dnešní den senzační? První díl premiérové čtvrté série "True Blood". Četla jsem nějaké spoilery, jsem zvědavá, ale nejsem moc nadšená z myšlenky tolika nových postav.

Chjo, musím se jít nechat vyfotit, potřebuju asi tak milion fotek na různé průkazky kvůli vysoké. Nemám takové focení ráda. A ještě k tomu z anfasu.

Opět jsem si postěžovala, takže můžu tento článek považovat za úspěšný. He, ironie ze mě přímo tryská. Vážně potřebuju do něčeho praštit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lola Lola | Web | 28. června 2011 v 22:15 | Reagovat

wau to je to až tak zlé s tou autoškolou?
Všimla jsem si, že True Blood je teď všude plno a zrovna jeden z hlavních hrdinů je děsně podobný našemu právníkovi co nás učí právo a dokonce se jmenuje i stejně jako ta postava.. xD sledování toho seriálu bych asi psychicky nezvládala xD xD

2 valleria valleria | Web | 30. června 2011 v 17:15 | Reagovat

To na člověka prostě tak asi někdy přijde, že ho štvou i prázdniny xD to určitě přejde.
Kdyby fakt DB režíroval někou epizodu, hned bych si ji stáhla, ale zatím jsem viděla útržky asi dvou dílů a moc mě to nezaujalo, ale to by asi bylo potřeba vidět od začátku, že xD
Focení nesnáším, ještě na těhle fotkách vždy vypadám blbě.. ne že bych normálně nevypadala xD Už se nemůžu dočkat, až začneš psát o vysoké, né že bych ti přála co nejrychlejší nástup do školy, užívej volna :D

3 Katka Katka | Web | 1. července 2011 v 12:23 | Reagovat

Tak to mi naháníš strach z tou autoškoulou, moc se mi tam nechce, ale až doteď jsem od všech slyšela jen jako to zžasný, super, že existují i lidé z jinými názory :-D.
HIMYM jsem pořád nedokoukala, pořád není nálada a Tru Blood, z toho jsem viděla jen první sérii.
Na jakou vysokou školu jdeš, pokuď se můžu zeptat? :-)

4 AliceBlack AliceBlack | Web | 1. července 2011 v 21:47 | Reagovat

Jaj, další maturant:) Je nás nějak moc:) No, já dělala autoškolu už rok zpět a fakt mě to bavilo, řízení miluju... A co se týče zmíněných seriálů, z nich koukám jen na HIMYM...cliffhanger byl hustej! A Lily konečně těhotná! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama