Červenec 2011

Katherine: "It's okay to love them both. I did."

28. července 2011 v 18:41 | Kelly |  Diary
Slibuji, že dneska žádné stěžování. V podstatě ani nemám na co. Což je u mě dost překvapivé.

Upřímně můžu prohlásit, že včera byl můj doposud nejlepší den za celé prázdniny. Samozřejmě to má na svědomí Tomáš. Konečně jsme se domluvili, že si půjdeme zacvičit na tatami. (Děkuji tatínku, žes nás tam vzal :)) Zjistili jsme, že stačí i měsíc bez tréninku a je to hrůza :D Ale o to víc jsme se pobavili. A víc jsme byli na zemi než v postoji, což ale vůbec nevadí, protože jsme se "prali", takže jsme taky cvičili. A naučil mě pár pěkných fíglů.

Je opravdu zvláštní, jak je vám s někým opravdu příjemně a pohodlně, na nic si nemusíte hrát, všechno je přirozené a nenucené. Jsem vážně ráda, že mezi námi to tak je. O mraku v podobě jeho přítelkyně, která je momentálně 200 kilometrů daleko se zmiňovat nebudu. Co bych taky o ní měla psát kromě toho, že mě fakt asi nemá hodně ráda, protože po mně vždycky vrhala pěkně nevraživé pohledy...

Taky jsem se sešla s několika bývalými spolužáky z osmičky na bowling. Z osmičky proto, že na konci osmé třídy naši třídu rozdělili a ti, které jsem měla radši, šli do jiné třídy. Bylo to fajn. Sice jsem prohrála, což jsem vůbec, ale vůbec nečekala :D, ale opravdu jsem se pobavila. Myslím, že se zase všichni sejdeme až v září na slavnostech v pivovaru :D

V týdnu jsem se koukala na poslední díl "Human Weapon" Taekwondo. Beru to tak napřeskáčku, podle toho, co mě zajímá víc. Taky vám přijde tak vtipné, když nestíhají pípat sprostá slova? Chudák Jason si zranil při kopu koleno a jeho f*ck vypípat prostě nestihli. Muselo to nehorázně bolet, taková řacha :(

Jsem úplně hotová z práce a z toho tatami, tak frčím odpočívat :)

Snad bude konečně léto a sluníčko :)

xoxoTeyla: "I made a promise to Charin, and I intend to keep it. No matter the cost."

28. července 2011 v 17:59 | Kelly |  News
Chytla mě tvořivá nálada, tak jsem stvořila pár avatarů a wallpaperu :)

5x Sarah Michelle Gellar, 3x Angel (Fresley)
David Boreanaz - miluju tu novou fotku...

Fred & Wesley - ne, Joss prostě nikomu nedovolí mít happy end (aspoň relativní)


Fred:"I walk with heroes."
Wesley:" You are one."

The Sundays - Wild Horses

23. července 2011 v 18:02 | Kelly |  Music
Nedávno jsem si opět vzpomněla na tuto písničku, když jsem si procházela složky v počítači. Písničku jsem prvně slyšela v Buffy, to ale nemění nic na tom, jak je úžasná. Miluju tu melodii. A slova...
Lyrics v celém článku:

Sarah Michelle Gellar

21. července 2011 v 13:14 | Kelly |  Article Pictures

Buffy & Angel

21. července 2011 v 13:10 | Kelly |  Article Pictures

Joss Whedon: "Write it. Shoot it. Publish it. Crochet it, sauté it, whatever. MAKE."

21. července 2011 v 13:06 | Kelly |  Diary
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych napsala článek. A zase mám nějaký problém s vkládáním obrázku. Proč projednou nemůžou nechat věci tak jak jsou?! Navíc se mi celý den seká internet, prostě na zabití.

Začnu rovnou bez obalu, nesnáším tohle léto. Je odporně deštivý, jsem pořád sama, kamarádka, která chce doučovat, věčně nemá čas, bolí mě záda. Jediné hezké, co mě čeká, jsou tři dny u kamarádky. Jak se to říká? "Měj pěkné léto?" Jasně.

V knihovně jsem si půjčila knížku "Hlava 22", ale nějak se nemůžu donutit ke čtení, nemám na to náladu. A to mám ještě rozečtenou knihu od své angličtinářky "Three Men and a Maybe". Jediné, co momentálně zvládám číst, jsou Bangel fanfiction v maximální délce 50 stránek. Přiznám se, že mě absolutně nezajímá nějaký "big bad", mám ráda ty story, kde si Buffy s Angelem relativně všechno vyřeší a jsou spolu. Prostě "fluff". A že se jich v angličtině dá najít spousta ;) Ale také samozřejmě spousta příšerností, které jsou i po gramatické stránce hrozné. Nejhůře se mi čtou povídky v přítomném čase. To si klidně odpustím. A překvapuje mě, jak ti lidé dokáží psát takovým stylem, že se to opravdu podobá tomu, co by postavy opravdu mohly říkat. Ale stalo se mi, že jsem četla pár "děl", kde jednotlivé hlášky opravdu neseděly, takovou větu by ta postava nikdy neřekla...

Jdu se vrátit ke svým seriálům, Twitteru a smskám. Zase se mi podařilo vykouzlit článek, ve kterém si akorát stěžuju a nadávám. Bohužel mi ale nějak docházejí pozititvní věci, o kterých bych měla psát.

Ale jednu bych tu přece jen měla, slibované foto mých nových plavek. Už jsem je stihla i vyzkoušet :) Sice jsem v bazénu byla tak pěk minut, protože voda byla neskutečně ledová, ale i to se počítá :)

A taky mám z Prahy nové naušnice, jsem z nich nadšená, ta barva je boží a vůbec mi nevadí, že jsou celkm velké :) Fotky najdete pod perexem

Spike: "It's called Addiction, Angel. We all have them. I believe yours is called Slutty the Vampire Slayer."

16. července 2011 v 19:03 | Kelly |  Diary
Tak jsem pěkně zpátky z výletu do Prahy. Praha je pořád úchvatná a bechderoucí. Navštívila jsem klasická místa ve Staré Praze. Tu historickou část miluju. A mým snem je nechat si na Karlově mostě namalovat portrét.

Mise splněna, koupila jsem si plavky. Jsou zářivě fialovo růžové, taková fushiová barva. Jsem moc spokojená. Taky jsem si pořídila top na jedno rameno v černé barvě. Po obchodním cetru bych prostě mohla chodit pořád :)

Jinak se nic nového v mém životě neděje, snad jen by za zmínku stála moje znechucenost a začínající pocit marnosti. Nesnáším město, kde žiju. Ani nechápu, proč máme statut města, když jsme taková malá díra, kde nic není. Nemám tu žádné koníčky a v podstatě ani kamarády, když už, tak jsou stejně pryč, takže jsem pořád sama. A pak jsem naštvaná a protivná na celý svět, což se někde musí projevit. A kde? Samozřejmě doma. Stačí maličkost a vybuchnu jako C-4.

No nic, jdu pokračovat v Atlantis. Blížím se ke konci třetí série, další budu muset postahovat, to už na dvd nemám. Taky bych se měla vrátit k Supernaturalu. Když mě ale tak nebaví všechno kopírovat z velkého počítače do noťasu, který mám bez internetu.

Řekla bych, že jsem si zvládla vylít srdíčko celkem stručně.

xoxo


Echo: "We're not anything. We're not anybody because we're everybody."

12. července 2011 v 12:19 | Kelly |  Diary

Hello my friends :)

Jak vám ubíhají prázdniny? Mně by ani možná nevadio, kdyby už skončily. Nemám pořádný program, za chvíli dokončím autoškolu, akorát budu v práci a to je tak všechno. Čeká mě akorát výlet za mojí parťačkou, na který se neskutečně těším. Ale to bude až v srpnu.

Začala jsem kamarádku doučovat angličtinu, jsem zvědavá, jak se s tím popereme :) A asi spolu budeme bydlet na vysoké, každá sice jdeme na jinou, ale město je stejné. Doufám, že to dopadne. Představa společných sprch pro celé patro mě děsí. Holt jsem zvyklá z intru mít koupelnu sama pro sebe. My jsme to měli tak, že každý pokoj měl vlastní koupelnu, což bylo naprosto skvělé.

Jak je možné, že je takový problém sehnat normální padnoucí plavky? Polítala jsem snad deset obchodů, několikery vyzkoušela a nic. Buď nebyla velikost, nebo šílené barvy... Asi si je budu muset objednat na internetu. Nejsem si ale jistá, něco kupovat bez zkoušení...

Přemýšlím o re-watch Dollhouse. Prvních pár dílů je sice takových prostě rozjezdových, ale potom je to jízda. Prostě nedocenění Whedona. Ale to nebudu řešit, nechci napsta A4. Konečně jsem se podívala na pilot k Firefly. Jsem z toho taková rozpačitá, líbí se mi nápad, hlášky a humor jsou boží, ale netuším, kam se seriál bude ubírat. Nicméně jsem viděla film Serenity, takže dám "Světlušce" šanci. Ne, neudělala jsem to, neudělala jsem si právě srandu z názvu :D

A Atlantis, ten seriál je boží, úplně se z něho rozplývám. Sice jsou díly, které mě moc nebaví, třeba takové experimentování s retrovirem, aby se z Wraitha zase stal člověk... a wtf udělali v českém dabingu s příjmením Dr. Weir? Ok, beru, že tam prostě museli přidat -ová, ale udělat z ní /wajrovou/? Když se to čte úplně jinak? Já nenacházím slov.

Mizím na pár dní do naší Prahy,

Užívejte prázdniny

xoxo

Brennan: "People lie, but bones always tell the truth."

10. července 2011 v 13:59 | Kelly |  News
Včera mě trošku políbila múza a podařilo se mi vytvořit tři wallpapery. Jinak se momentálně nemůžu nabažit Atlantis. A hlásím se k novému shipperství (je to vůbec slovo? :D) Sheppard/Teyla. Musím s nimi vytvořit nějakou grafiku. A proč mám pocit, že neskončí spolu?
Teď se chystám na tři dny do Prahy, miluju naše hlavní město. Holt mám smůlu, že jsem si vybrala školu v Olomouci :D Plán Praha však nemizí, jen se posouvá.

Glee 1x13 Sectionals - bechderoucí sólo Rachel. Dokonce jsem i spokojená s tím wallpaperem
Glee 2x16 Original Song - Get it right. Miluju tu písničku. A ten wall se mi líbí. Hodně se mi líbí
Right here - Bones 6x22, zamýšlela jsem něco jiného, ale nakonec se mi to líbilo jen takhle jednoduché

Dr. Radek Zelenka hláškuje (SGA)

7. července 2011 v 17:17 | Kelly |  Quotes
Postava Dr. Zelenky je naprosto unikátní. V americko kanadském seriálu si mluvit česky? To se ještě nestalo. A co věta, to perla. A taky je nejsprostější z celé posádky :D A i když takto vystřižené z kontextu nemusejí být vtipné, dole je video se všemi těmito hláškami ;)


1x04 Thirty - Eight Minutes
Zelenka: (mluví k přístroji) Můžeš mi dát ty nejnovější data, prosim? Já se s tímhle nemůžu hnout. Ne, tak aspoň, aspoň tři mi dej. To je ono, my to máme.

1x 1 The Brotherhood
Zelenka: Ježiši, já s těma hercema nemůžu dělat

1x17 Letters from Pegasus

Zelenka: Na dně moře máme "fail safe" , mechanismus. Obrovskou silou vytrhl kotvu města ze dna oceánu. My jsme.. Zhrozili jsme jsme.. Zhrozili jsme se. Neuvěřitelný, co se to děje a ten hluk; celé město se třáslo jako při zemětřesení. To bylo něco neuvěřitelnýho. A najednou... se hneme. Celé město stoupalo. Stoupalo nahoru, nahoru k hladině. To, to bylo něco neuvěřitelnýho a a a a a věže prorazily hladinu a vyjeli jsme nahoru nahoru a vody, vlny, vodopády, všechno teče z těch vejšek. A my... vystřelili jsme nahoru, úplně, úplně na vršek.. Slunce.... Sluníčko, prostě.... proudilo do všech oken. Do smrti, do smrti na to nezapomenu.


Dr. McKay: "How could I possibly know that? What am I, Answer Man?"

7. července 2011 v 16:52 | Kelly |  News
Jsem naprosto zažraná do Stargate Atlantis, nemůžu uvěřit, že se na to dívám až po takové době (a to už mám ta dvdčka doma čtyři roky). Naprosto boží. Dr. Mackay prostě zabíjí svými hláškami. V SG 1 jsem ho nesnášela, když se tam objevil, ale tady jednou z mých nejoblíbenějších postav. A Dr. Zelenka v podání výborného Davida Nykla. Ty české hlášky jsou prostě parádní, i když chudáci Američani, ti češtině nerozumí, přicházejí o hodně :)

Mám nějakou bangelovskou náladu, ale moje ruce a mozek asi nejsou na stejné vlně, nějak mi grafika s bangel nejde. Ale i přesto musím přiznat, že ten první a poslední avatar se mi líbí.

5x Buffy & Angel (3x 3x07 Revelation Btvs, 1x 1x07 Angel; 1x 1x08 IWRM)
2x Charisma Carpenter


tag: avatars