Joss Whedon: "Write it. Shoot it. Publish it. Crochet it, sauté it, whatever. MAKE."

21. července 2011 v 13:06 | Kelly |  Diary
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych napsala článek. A zase mám nějaký problém s vkládáním obrázku. Proč projednou nemůžou nechat věci tak jak jsou?! Navíc se mi celý den seká internet, prostě na zabití.

Začnu rovnou bez obalu, nesnáším tohle léto. Je odporně deštivý, jsem pořád sama, kamarádka, která chce doučovat, věčně nemá čas, bolí mě záda. Jediné hezké, co mě čeká, jsou tři dny u kamarádky. Jak se to říká? "Měj pěkné léto?" Jasně.

V knihovně jsem si půjčila knížku "Hlava 22", ale nějak se nemůžu donutit ke čtení, nemám na to náladu. A to mám ještě rozečtenou knihu od své angličtinářky "Three Men and a Maybe". Jediné, co momentálně zvládám číst, jsou Bangel fanfiction v maximální délce 50 stránek. Přiznám se, že mě absolutně nezajímá nějaký "big bad", mám ráda ty story, kde si Buffy s Angelem relativně všechno vyřeší a jsou spolu. Prostě "fluff". A že se jich v angličtině dá najít spousta ;) Ale také samozřejmě spousta příšerností, které jsou i po gramatické stránce hrozné. Nejhůře se mi čtou povídky v přítomném čase. To si klidně odpustím. A překvapuje mě, jak ti lidé dokáží psát takovým stylem, že se to opravdu podobá tomu, co by postavy opravdu mohly říkat. Ale stalo se mi, že jsem četla pár "děl", kde jednotlivé hlášky opravdu neseděly, takovou větu by ta postava nikdy neřekla...

Jdu se vrátit ke svým seriálům, Twitteru a smskám. Zase se mi podařilo vykouzlit článek, ve kterém si akorát stěžuju a nadávám. Bohužel mi ale nějak docházejí pozititvní věci, o kterých bych měla psát.

Ale jednu bych tu přece jen měla, slibované foto mých nových plavek. Už jsem je stihla i vyzkoušet :) Sice jsem v bazénu byla tak pěk minut, protože voda byla neskutečně ledová, ale i to se počítá :)

A taky mám z Prahy nové naušnice, jsem z nich nadšená, ta barva je boží a vůbec mi nevadí, že jsou celkm velké :) Fotky najdete pod perexemLíbí? ;)

xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 21. července 2011 v 13:21 | Reagovat

Ta plavky jsou moc pěkné, ale ty naušnice nejsou zrovna můj styl :-D. Hmm Hlava 22 to si pamatuju jak jsme se o tom učili, ne že by mně to nějak moc zaujalo, ale možná to taky někdy zkusim přečíst :-)

2 valleria valleria | Web | 22. července 2011 v 10:16 | Reagovat

S tím ukládám obrázku do článků je to teďka hrozné, nevím, cot o má být. Mě déšť většinou nevadí, když mám deštník a nezmoknou mi čerstvě umyté vlasy :DAle jinak jsem na tom podobně. Mám číst Romeo, Julie a tma, četla jsem pár stránek a je to vážně hezky psané,a le nemůžu se donutit číst to doma, jen když jedu delší dobu v nějakém dopr. prostředku xD FF jsem tenhle týden vůbec nečetla ale po dlouhé době jsem je začla číst, až se sama sobě divím, a taky jsem nejraději pro fluff :D a většinou, když je to moc rozdílné od toho, jak by se to opravdu stalo, tak to přestávám číst, mám ráda, když se někdo trefí do pravého charakteru postavy. Plavky už jsem chválila, ale klidně zopakuji,ž e se mi velmi líbí a ty náušnice jsou skvělé, mám dojem, že jsem je někde viděla, ale nevybavím si kde xD

3 Bastera Bastera | Web | 22. července 2011 v 15:34 | Reagovat

Jéé ty plavky jsou moc hezké, takové bych také chtěla :) A ty naušnice jsme viděli, kamarádka je kupovala kamarádce :) Já nesnáším déšť, protože mi zhoršuje ekzém :( Takže si to taky moc neužíváš, věčně v práci nebo tak, chtěla bych mít čas na blog, koukání na seriály, psaní povídek a všeho, ale jsem unavená a nějak mě to nebaví... FF jsem nikdy nečetla a už vůbec ne anglicky, to bych nezvládla :D Tak Hlavu 22 jsem taky nečetla ještě, teď čtu Spalovače mrtvol a ten je fain :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama