Dean: "You are like a brother to me"

11. září 2011 v 11:02 | Kelly |  Diary
Musím se bezútěšně ptát:"Co to jen provedli s Castielem? Proč?" Kompletně zničili charakter jedné postavy, až moc mi tohle připomíná tu šílenou dějovou linii s Cordelií ve čtvrté sérii Angela. No, raději se v tom nebudu pitvat.

Pomaličku si dávám dohromady věci na kolej, ale fakt jenom pomaličku xD btw, nemá někdo volný náklaďák? Jen že ho zřejmě budu ve čtvrtek potřebovat. A je fakt síla, kolik toho budu muset oběhat. A nejvíc na hlavu je to, že budu muset jet na jednu kolej pro smlouvu o ubytování a pak až můžu jet na tu svou se ubytovat.

"Your logic does not resemble our earth logic."

Asi tak xD Je neděle dopoledne a už snad od osmi od rána tady nějaký idiot seká trávu. A včera to samé. Sakra, nemůžete dát lidem o víkendu pokoj? Co mají dělat ti chudáci, kteří přišli po noční a chtějí se aspoň trochu vyspat?

Jak už jsem se s vámi podělila na twitteru, povedlo se mi zapsat si kurz italštiny pro začátečníky. Sice jsem přemýšelela nad japonštinou nebo třeba francouzštinou, ale italština se mi líbí, takže proč ne :) Jen se mi kryje s jednou přednáškou, takže si ten předmět budu muset zřejmě nechat na další semestr, protože tu italštinu fakt chci. Jé, já už se tak těším xD fakt se těším do školy. To, že až budu hledat učebnu na první přednášku a budu vyděšená jak malý kuře, je vedlejší :D A jsem zvědavá na spolubydlící na koleje.

Mohla jsem bydlet s kamarádkou na privátě, říkala jsem si že tak od října, protože teď už jsem si platila kolej, musí se platit jistota, aby viděli, že opravdu máme o tu kolej zájem, jinak by naše místo nabídli někomu jinému... A kamarádka mi sdělila, že cena nájmu je jiná, než mi řekla předtím a že by s námi bydlela ještě její kamarádka, o které vím akorát její jméno... A já jsem ta špatná, když jsem odmítla... Nebudu opakovat, co mi řekla...No, aspoň se to, čeho jsem se obávala, stalo dřív, než to mělo nějaké větší důsledky, ale stejně mě to mrzí...

Pryč od toho. Konečně se taky dostanu do velké knihovny. Samozřejmě vědecká knihovna, mé milované britské centrum... přemýšlím, jestli se mám zaregistrovat i do městské knihovny Olomouce. Asi to zatím nechám být a časem uvidím.

Začala jsem číst Shakespearovy Sonety. No... narovinu, nejsem fanda poezie. Přiznám, že některé verše se mi líbily, ale jiné na mě působily těžkopádně, kostrbatě. Víte, čtu si to nahlas, abych vůbec rozuměla tomu, co čtu, takže mi některé verše pěkně ladí, ale jiné ne. Možná je to překladem, angličtina je jiná, ale abych si půjčila Shakespeara v angličtině, na to fakt odvahu nemám xD

Tak jsem zase napsala tunu věcí a řekla všeho všudy nic xD Těm, co už mají školu, přeji hodně studijních úspěchů :)

xoxo 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 valleria valleria | Web | 11. září 2011 v 13:36 | Reagovat

Jelikož se stal Castiel mojí nejoblíbenější postavou seriálu, tak mi tenhle vývoj naprosto kazí chuť k seriálu, ale sedmé řadě nechávám otevřená dvířka, třeba se to ještě napraví.
Náklaďák bohužel nemám :( :D Nesnáším, když lidi dělají tyhle věci v neděli, od čeho je sobota?
Jsem ráda, že se těšíš :) vážně a doufám, že ti všechno bude vycházet a budeš na vš ráda a přeju dobré vztahy. To s tou tvou kamarádkou mě mrzí, občas to prostě nevyjde :((
Já poezii taky moc nemusím, jsou i vyjímky, ale obecně ne, tak doufám, že si nevytáhnu žádné poetické dílo u maturity xD

2 Adelle Adelle | Web | 11. září 2011 v 14:10 | Reagovat

Tak strašně ti vysokoškolský život závidím. Doufám, že ti to všechno vyjde podle představ a budeš víc než nadšená. S italštinou ti blahopřeji, je to moc pěkný zvučný jazyk. Japonština byla ale taky stála za hřích. :)
Poezii taky nemám ráda. Musím se u ní příliš soustředit, takže si u čtení neodpočinu tak jako normálně.

3 Adelle Adelle | Web | 11. září 2011 v 18:52 | Reagovat

Ptala ses, kde chci studovat. Ještě si nejsem jistá (přece jenom mám pořád dva roky), ale rozhoně vím, že nechi do Prahy. Z mojí Ostravěnky to je daleko, navíc tam je poměrně draho a já jsem chudý student. :) Obor, který jsem psala na blogu (Mediální studia a žurnalistika v kombinaci s mezinárodními vztahy nebo psychologií), se vyučuje v Brně na Masarykově univerzitě. Tam se chystá navíc většina mých kamarádek a spolužáků, tudíž mě to tam táhne nejvíc. V Brně jsem potom ještě uvažovala o právech, případně 'mediteránní studia', ale to je pouze bakalářské studium. A pak mi tady zbývá Olomouc, kde mě táhne zase představa sestkání s tebou. :) Tam bych taky chtěla zkusit práva (více než v Brně) a případně nějaké filologie (třeba čínskou v kombinaci s anglickou nebo francouzskou). Jak to ale nakonec všechno dopadne a kam se dostanu (nebo spíše nedostanu), je ve hvězách. :)

4 Katka Katka | Web | 15. září 2011 v 1:54 | Reagovat

To s Castielem mě taky moc mrzí, s tím porovnáním s Cordy taky dost souhlasim, ne že by oba patřili mezi mé nejoblíbenější postavy, ale měla jsem je prostě ráda a mrzí mě co s nimi provedli :-(
To tvé nadšení bych taky potřebovala já se do školy vůbec netěšim :-( , snad se ti tam vážně bude líbit a užiješ si celé to studium i nové prostředí :-)
Taky jsem tak trochu mohla bydlet s kamarádkou místo koleje, ale bohužel sešlo z toho  
Hmm Shakespeare myslim, že jsme něco málo z jeho poezie četla a samozřejmě dramata, jsou pěkná to jo, ale nějak velký fanoušek jich nejsem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama