Říjen 2011

I have a confession to make...

16. října 2011 v 12:45 | Kelly |  Diary
Zřejmě jste si všimli, že se tu delší dobu neobjevila žádná aktualizace. Řekla bych, že prožívám nějakou blokovou krizi. Dokonce jsem uvažovala, že blog zruším... Ale moc mě potěšily odmítavé reakce :) A taky si říkám, že bych nerada ztratila své místečko, kam můžu napsat každou myšlenku či postřeh, který mě napadne.

Na škole je zatím fajn, rozpoznávám už i víc lidí, ale stejně mě pokaždé dostane, když mě někdo pozdraví, a já netuším, kdo to je. Úsměv a pozdravit taky :) A už začíná být jasné, kdo se s kým bude bavit víc a s kým méně. Teď jsem hrozně vděčná, že jsme z jednoho semináře museli odejít, protože bych jinak napoznala ty úžasné lidi z té stránky, z jaké se mi právě díky volnému odpoledni dostalo.

Četli jste knížku Wuthering Heights? Já osobně ji miluju, naprosto jsem ji zhltla a až budu mít čas, musím si ji přečíst znovu. The point is, chtěla jsem vidět nějaké filmové zpracování, tak jsem si půjčila dvd s filmovou verzí z roku 1970. NE! Pokud se nechcete rozčilovat a u závěrečných titulek se ptát WTF?, rozhodně se nedívejte.

Zmínila jsem se na twitteru, že do školy musím napsat recenzi. Vůbec se mi nechce, to já moc neumím, ale na druhou stranu si můžeme vybrat libovolné téma - knihu, film, CD, seriál... Rozhodla jsem se, že zkusím zhodnotit pilot k seriálu Ringer. Btw, zjistila jsem, kdy dávat díla do uvozovek a kdy používat kurzívu... :D

Asi jsem se nedostala k podstatě tohoto článku, že. Ale těch několik řádků mi pomohlo uvědomit si, že blog rušit nechi. Možná ale změním adresu. Nebo třeba přejdu na livejournal...

xoxo