I have a confession to make...

16. října 2011 v 12:45 | Kelly |  Diary
Zřejmě jste si všimli, že se tu delší dobu neobjevila žádná aktualizace. Řekla bych, že prožívám nějakou blokovou krizi. Dokonce jsem uvažovala, že blog zruším... Ale moc mě potěšily odmítavé reakce :) A taky si říkám, že bych nerada ztratila své místečko, kam můžu napsat každou myšlenku či postřeh, který mě napadne.

Na škole je zatím fajn, rozpoznávám už i víc lidí, ale stejně mě pokaždé dostane, když mě někdo pozdraví, a já netuším, kdo to je. Úsměv a pozdravit taky :) A už začíná být jasné, kdo se s kým bude bavit víc a s kým méně. Teď jsem hrozně vděčná, že jsme z jednoho semináře museli odejít, protože bych jinak napoznala ty úžasné lidi z té stránky, z jaké se mi právě díky volnému odpoledni dostalo.

Četli jste knížku Wuthering Heights? Já osobně ji miluju, naprosto jsem ji zhltla a až budu mít čas, musím si ji přečíst znovu. The point is, chtěla jsem vidět nějaké filmové zpracování, tak jsem si půjčila dvd s filmovou verzí z roku 1970. NE! Pokud se nechcete rozčilovat a u závěrečných titulek se ptát WTF?, rozhodně se nedívejte.

Zmínila jsem se na twitteru, že do školy musím napsat recenzi. Vůbec se mi nechce, to já moc neumím, ale na druhou stranu si můžeme vybrat libovolné téma - knihu, film, CD, seriál... Rozhodla jsem se, že zkusím zhodnotit pilot k seriálu Ringer. Btw, zjistila jsem, kdy dávat díla do uvozovek a kdy používat kurzívu... :D

Asi jsem se nedostala k podstatě tohoto článku, že. Ale těch několik řádků mi pomohlo uvědomit si, že blog rušit nechi. Možná ale změním adresu. Nebo třeba přejdu na livejournal...

xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 valleria valleria | Web | 16. října 2011 v 13:28 | Reagovat

Jsem ráda za tuto pozitivní změnu názoru :) Ať už se rozhodneš pro jakoukoliv změnu. To se mi stává často, že někoho potkám a on mě pozdraví a já buď vůbec netuším, kdo to je, popř. je-li to starší osoba, nevím jestli mám říct "ahoj" či "dobrý den" :D
Tuhle knížku mi doporučovala kamarádka a rozhodně se chystám si ji přečíst a zrovna mi to řekla, když to dávali v televizi. Naštěstí jsem se teda nedívala, ale zajímavá shoda náhod.
Na jednu stranu můžeš být ráda, že budeš psát o něčem, co je ti "blízké", ale teda recenze - z toho bych taky nebyla nadšená, to je docela složitý úkol. To by mě zajímalo, někdy by ses ve zkratce mohla podělit. :)
K těm bones fotkám, mě se právě ta společná líbí nejméně :D Pak Tamara má zvláštní foto, ale ta jedna společná D/E se mi líbí hodně, ale je fakt, že některé jsou umělé... vypadají.
Vlastně si mi vyjádřila dva komplimenty, takže děkuji xD a k tomu nadpisu, já vždycky takhle něco najdu a pak to použiju, když mi to zrovna přijde vhodné, takže dalo by se říct, že se to možná i hodí. :)

2 Bastera Bastera | Web | 17. října 2011 v 18:45 | Reagovat

Uff to jsem se lekla, že to opravdu chceš zrušit, to by mi bylo moc líto :) Ale chápu to, změna je život, takže když změníš adresu doufám, že mi jí dáš ;) Znám tuhle knížku a mám jí ráda, i když není zrovna nejveselejší a ten film jsem chtěla vidět, ale nějak ho nestihla :) Páni recenze, to bych asi neuměla nějak odborně do školy :) A poučíš mě, kdy se píše do uvozovek a kdy kurzívou? :)

3 Lola Lola | Web | 17. října 2011 v 20:34 | Reagovat

uf.. hlavně nerušit, nerušit! žádné takové! :D ;-)

4 Adelle Adelle | Web | 22. října 2011 v 13:56 | Reagovat

Jsem opravdu ráda, že naše odmítavé reakce pomohly ke změně tvého názoru. :) Já tě budu následovat kdekoliv, ať na nové adrese, livejournalu nebo jinde.
Taky jsem ráda, že jsi se školou spokojená. Vždycky se tvoří takové ty skupinky, i když se vlastně můžeš bavit normálně se všemi. Teda já to tak mám, potřebuju kolem sebe mít lidi, ke kterým mám blíž, ale jsem schopna se bavit i s ostatními. :)
Knížku znám, také jsem ji úplně zhltla, asi dva roky zpátky. Filmové zpracování jsem žádné neviděla (a ani nechci, protože si myslím, že kouzlo, které knihá má, je naprosto nepřenesitelné na filmové pláno.) Nicméně v březnu to budou hrát u nás v divadle, kde mám předplatné, tak jsem zvědavá. :)
Recenzi jsem četla a už jsem ti říkala, že se ti moc povedla. A kdy se píše kurzíva a kdy uvozovky? :D
Tak pak kdyžtak dej vědět, až se přesuneš nebo tak. :)

5 Patty Patty | Web | 26. října 2011 v 20:05 | Reagovat

Jsem moc ráda, že ses rozhodla blog nerušit, ulevilo se mi :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama